DGS HazırlıkKaynak Tavsiyeleri

2022 DGS Eşit Ağırlık Kitap Önerileri

2022 DGS sınavına girecek adaylar için 2022 DGS Eşit Ağırlık Kitap Önerileri listesini hazırladık. Hem sözel yetenek hem de sayısal yetenek için en iyi dgs kitapları bu listede bulunuyor!

DGS Sayısal Kitap Önerileri DGS Eşit Ağırlık Kitap Önerileri

DGS Sözel Kitap Önerileri

2022 DGS Eşit Ağırlık Kitap Önerileri

2022 yılında yapılacak olan DGS sınavı için DGS Eşit Ağırlık Kitap Önerileri listesini hazırladık. Bu listede hem DGS Sözel kitap önerileri hem de DGS Sayısal kitap önerileri bulunmaktadır.

Kitap önerileri listemizde yer alan kitaplar iyiden kötüye şeklinde bir sıralama ile yapılmamıştır. Listenin tamamı oldukça kaliteli ve başarılı kitaplardan oluşmaktadır. Kitaplar belli bir faktöre göre sıralanmamıştır. Açıklamalarını okuyarak hangi kitap aklınıza daha çok uygun gelirse satın alabilirsiniz. Sınavlara hazırlıkta Öğrenci Yardım olarak başarılar dileriz.
Kitap isimlerinin altında her bir kitap için açıklamalarda ve bilgilendirmelerde bulunduk. Bu açıklamalarda kitabın sayfa sayısı, yazarı, yayınevi, fiyatı, soru kalitesi gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Fiyat etiketleri yayınevi tarafından belirlenen etiket fiyatlarıdır. İnternetten ya da kırtasiyeden satın almak istediğinizde daha ucuza ve indirimli bir şekilde bulabilmeniz mümkündür.
2022 DGS Depar Paragraf Soru Bankası Kariyer Meslek Yayınları

2020 DGS Depar Paragraf Soru Bankası Kariyer Meslek Yayınları

Kariyer Meslek Yayınları tarafında piyasaya sürülen bu kitap Fikret Çelik tarafından yazılmıştır. 144 sayfadan oluşan DGS Depar Paragraf Soru Bankası 18,90 TL fiyat etiketine sahiptir. Tamamı yeni nesil ve ÖSYM tarzı sorulardan oluşan bu kitabı satın alarak DGS Sözel Yetenek netlerinizi arttırabilir ve rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.


DGS Paragraf Konu Özetli Soru Bankası Marka Yayınları

DGS Paragraf Konu Özetli Soru Bankası Marka Yayınları

Marka Yayınları tarafından hazırlanan bu kitap DGS Sözel Yetenek testinde gelen paragraf soruları için hazırlanmıştır. 232 sayfadan oluşan ve 9,90 TL fiyat etiketine sahip olan bu kitabı satın alarak paragraf netlerinizi artırabilirsiniz. Kitap yalnızca sorulardan değil aynı zaman soruların nasıl çözülmesi gerektiğini anlatan konu özetlerinden de oluşuyor. 2022 DGS için yeni nesil soruların tamamı bu kitapta yer alıyor. Bu kitap da 2022 DGS Eşit Ağırlık Kitap Önerileri listemizde yer almaktadır.


2022 Birey Gelişim Serisi Matematik B Orta Düzey Video Çözümlü Soru Bankası Birey Yayınları

Birey Gelişim Serisi Matematik B Orta Düzey Video Çözümlü Soru Bankası Birey Yayınları

Birey Yayınları tarafından hazırlanan bu kitap 384 sayfadan oluşmakta ve 88,00 TL fiyat etiketine sahiptir. İnternette 50 TL ile 55 TL arasında satışı yapılan siteler vardır. Kitap içindeki sorular temel ve orta düzeydedir. Tüm üniversite sınavları için çözülebilen bu kitap temel atmak isteyen öğrenciler için hazırlanmıştır.


2022 DGS Yeni Nesil Problemler Soru Bankası Marka Yayınları

2020 DGS Yeni Nesil Problemler Soru Bankası Marka Yayınları

Marka Yayınları tarafından piyasaya sürülen bu kitap Yasin Kara tarafından yazılmıştır. 168 sayfadan oluşan kitap 34,90 TL fiyat etiketine sahiptir. Kitaptaki soruların tamamı video çözümlüdür. YouTube Hocam youtube kanalında tüm soruların çözümlerine ulaşabilirsiniz. Kitapta DGS sınavında sorulan yeni nesil problemler bulunmaktadır. ÖSYM tarzına uygun olacak şekilde hazırlanmıştır.


2022 DGS Depar Yeni Nesil Problemler Tamamı Çözümlü Soru Bankası Kariyer Meslek Yayınları

2020 DGS Depar Yeni Nesil Problemler Tamamı Çözümlü Soru Bankası Kariyer Meslek Yayınları

Kariyer Meslek Yayınları tarafından piyasaya sürülen bu kitap DGS Yeni Nesil Problemler sorularından oluşmaktadır. 17,00 TL fiyat etiketine sahip kitap, 168 sayfadan oluşmaktadır. Kitaptaki soruların tamamı yeni nesil ve ÖSYM tarzına uygun olacak şekilde hazırlanmıştır. Soruların tamamı video çözümlüdür. Bu sayede çözemediğiniz tüm soruların çözümlerini izleyerek öğrenebilirsiniz.


2022 DGS Matematik Çözümlü Soru Bankası Tasarı Eğitim Yayınları

2020 DGS Matematik Çözümlü Soru Bankası Tasarı Eğitim Yayınları

Tasarı Eğitim Yayınları tarafından hazırlanan bu kitap Cem Öztürk tarafından yazılmıştır. 512 sayfadan oluşan kitap 79,00 fiyat etiketine sahiptir. İnternette 55 TL ile 60 TL arasında satılan kitap satış siteleri bulunmaktadır. Kitaptaki soruların tamamı ÖSYM tarzına uygun olacak şekilde hazırlanmıştır.


2022 DGS Sözel Konu Özetli Soru Bankası 657 Yayınları

2021 DGS Sözel Konu Özetli Soru Bankası 657 Yayınları

657 Yayınları tarafından satışa sunulan bu kitap 472 sayfadan oluşmaktadır. 73 TL fiyat etiketi bulunan kitabı internet kitapçılarında, kitabevlerinde ya da kırtasiyelerde 45 TL – 50 TL fiyatlarına bulabilirsiniz. Umut Cihan Arslan tarafından yazılan bu kitap yalnızca sorulardan değil aynı zamanda konu özetlerini de bulundurmaktadır. Konu özetlerini okuyarak anlamadığınız ya da bilmediğiniz birçok konuyu daha iyi anlayabilirsiniz. Böylece çözemediğiniz soruları öğrenebilir ve sınavdaki netlerinizi arttırabilirsiniz. DGS Eşit Ağırlık Kitap Önerileri listemizde yer almaktadır.

Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı