Kaynak Tavsiyeleri

2022 AYT Coğrafya Kitap Önerileri

2022 AYT Coğrafya Kitap Önerileri listesini sizler için hazırladık. AYT Coğrafya soru bankası önerileri için yazımızı inceleyebilirsiniz.

2022 YKS sınavına hazırlanan öğrencileri için en iyi AYT Coğrafya kitap önerileri listesini sizler için hazırlamaya çalıştık. Siz de beğendiğiniz kitapları yorumlar bölümünde belirtebilirsiniz.

2022 AYT Coğrafya Kitap Önerileri yazımızda önerdiğimiz her kitap için bilgiler vermeye çalıştık. Bu bilgilerden yararlanarak kendinize uygun bir kitap seçebilirsiniz. Kendi seviyenizde bir kitap seçerek daha hızlı ilerleyebilirsiniz.

Kitap önerileri yaparken piyasada en çok tercih edilen, öğrencilerin çözerken en çok sevdiği, öğretmenlerin en çok tavsiye ettiği, kitabın içeriği, kendini yeni sınav sistemine ne kadar güncellediği gibi faktörler göz önünde bulundurarak hazırlanmıştır.

2022 AYT Coğrafya Kitap Önerileri

2022 AYT Coğrafya Kitap Önerileri listemizi oluştururken hem konu anlatımlı hem de soru bankası kitaplarından seçtik.. Kitaplar hakkında kısa bilgiler vererek doğru kitabı seçmenizi sağlamaya çalıştık. Kendi seviyenizin altında ya da üstünde kitaplar almanızın size zarar verecektir. Bu yüzden doğru kitap seçimi yapmalısınız.

Önerilen Yazı: Kitap Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Önerilen Yazı: 2022 AYT Coğrafya Konuları ve Soru Dağılımları

2022 YKS (TYT-AYT) Konuları ve Soru Dağılımları 2022 TYT Kitap Önerileri için tıklayınız 2022 AYT Kitap Önerileri için tıklayınız 2022 TYT Deneme Önerileri için tıklayınız 2022 AYT Deneme Önerileri için tıklayınız

 

2022 AYT Coğrafya Soru Bankası Önerileri

Bu bölümde 2022 AYT Coğrafya Soru Bankası Önerileri bulabilirsiniz. Konu anlatımlı kitap önerileri için yazının devamını okuyun.

Limit Yayınları AYT Coğrafya Soru Bankası

Limit Yayınları AYT Coğrafya Soru Bankası

Sınav ayarında sorular çözmek isteyenler için birebir bir kitaptır. Limit yayınlarını duyunca zor sorular aklınıza gelebilir. Ancak bu kitap zor değil. ÖSYM ne kadar zor soruyorsa bu kitapta da aynı zorluk seviyesinde sorular var. ÖSYM tarzında soruların bulunduğu bu kitabı çözerek netlerinizin artmasını sağlayabilirsiniz. Tasarım açısından da başarılı bir kitaptır. Renklendirmeler, sayfa tasarımları soru çözerken sıkılmanızı önleyecektir.


Benim Hocam Yayınları AYT Coğrafya Soru Bankası

Benim Hocam Yayınları AYT Coğrafya Soru Bankası

Benim Hocam YouTube kanalında TYT – AYT Coğrafya konu anlatımları yapan Bayram Meral tarafından kaleme alınmıştır. Başarılı bir kitaptır. Öğretmenler ve öğrenciler tarafından beğenilen bir kitaptır. ÖSYM tarzı soruları ve orta seviye zorluk seviyesiyle Sözel ve Eşit Ağırlık öğrencileri için uygun bir kitaptır. 2022 AYT Coğrafya Kitap Önerileri listemizde yer almaktadır.


Yayın Denizi Yayınları AYT Coğrafya Soru Bankası

Yayın Denizi Yayınları AYT Coğrafya Soru Bankası

Yayın Denizi yayınları da başarılı kitaplarıyla bilinen bir yayındır. Aynı başarısını AYT Coğrafya soru bankası kitabında da göstermiştir. Bu kitapta da sınav ayarında harita soruları, konuyu öğreten ve bilgileri pekiştirmenizi sağlayacak sorular bulabilirsiniz. Kitabın tamamının video çözümlü olması da zorlandığınız soruların çözümünü öğrenmeniz de size fayda sağlayacaktır.


Okyanus Yayınları AYT Coğrafya Soru Bankası

Okyanus Yayınları AYT Coğrafya Soru Bankası

Başlangıç için uygun seviye bir kitaptır. Kolay ve orta seviyeye yakın sorular bulunmaktadır. Çalıştığınız konuları pekiştirmek için işinize yarayacak bir kaynaktır. Konularla ilgili temel bilgileri kavrayıp AYT Coğrafya dersinde ilerleyebilirsiniz. Kitap, konu anlatım ve özel soru çözme teknikleri videolarıyla desteklenmiştir. Böylece hem soru çözme teknikleri öğrenir hem de konu eksiklerinizi kapatabilirsiniz.


2022 AYT Coğrafya Konu Anlatımlı Önerileri

“Ben okuyarak çalışmak istiyorum.” diyenler için 2022 AYT Coğrafya Konu Anlatım kitap önerileri yaptık. Aşağıda kitap önerilerini bulabilirsiniz.

Limit Yayınları AYT Coğrafya El Kitabı

Limit Yayınları AYT Coğrafya El Kitabı

Hikaye kitabı boyutunda olması sayesinde istediğiniz her yerde AYT Coğrafya çalışmanızı sağlar. Otobüste, serviste, evde, ders arasında, yatakta istediğiniz her an ders çalışabilirsiniz. Kitapta her detayıyla konular anlatılmaktadır. Önemli yerlerin altını çizerek çalışırsanız başarıya ulaşabilirsiniz.


Benim Hocam Yayınları AYT Coğrafya Video Ders Notları

Benim Hocam Yayınları AYT Coğrafya Video Ders Notları

Benim Hocam YouTube kanalında Bayram Meral tarafından yapılan AYT Coğrafya konu anlatım videolarıyla desteklenmektedir. Ders videolarında izleyeceğiniz tüm bilgileri daha detaylı şekilde bu kitapta görebilirsiniz. Videoları izlerken not alarak zaman kaybetmemek için bu kitabı tercih edebilirsiniz.

2022 AYT Coğrafya Kitap Önerileri hakkında yorumlarınızı aşağıdaki yorumlar bölümünden yapabilirsiniz. Sizin de önermek istediğiniz kitaplar varsa yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı