Kaynak Tavsiyeleri

2022 TYT Türkçe Deneme Önerileri

2022 TYT Türkçe Deneme Önerileri için doğru yerdesiniz. Türkçe dersindeki ilerlemenizi görmeniz, eksiklerinizi belirlemeniz için çözebileceğiniz en iyi tyt türkçe deneme önerileri listesini sizler için oluşturduk.

Türkçe dersi hemen hemen her öğrencinin yapabileceği bir derstir. Zor değildir ve edebiyat dersi kadar ezber isteyen bir ders değildir. Türkçe testinde netlerini arttırmak için bir üniversite adayının yapması gereken tek bir şey vardır. Bol bol deneme çözerek, Türkçe testini daha kısa sürede bitirmelidir.

Türkçe testinde yaklaşık 30 paragraf yani anlam sorusu bulunmaktadır. Paragraf soruları öğrenciye zaman kaybettirmek için uzun sorulardan oluşuyor. Bu nedenle sınava hazırlananan öğrenci paragraf sorularında hızlanmak için günlük düzenli olarak paragraf çözmelidir. Paragraf çözmeyi günlük rutin haline getiren kişi paragraf da hızlanır. Türkçe denemesi çözerken süre tutarsanız ne kadar hızlı olduğunuzu ölçebilirsiniz.

Dil bilgisi konuları sanıldığı kadar zor konular değildir. Birkaç haftada bile kolaylıkla tamamı bitirilebilecek konulardır ve konular zor değildir. Bir günde iki üç konu bile bitirebileceğiniz kolaylıkla konular bulunmaktadır. Dil bilgisi konularının tek sıkıntısı zaman geçtikçe kuralları unutabilirsiniz. Bol bol deneme çözerek unutmanızın önüne geçebilirsiniz.

Denemelerde çözemediğiniz soruları mutlaka ve mutlaka birine çözdürün. Çünkü netleriniz, çözemediğiniz soruları çözerek artacaktır.

TYT Deneme Önerileri

2022 TYT Türkçe Deneme Önerileri

TYT Türkçe Deneme Önerileri listesinde yer alan denemeleri aşağıda bulabilirsiniz. Sizin de önermek istediğiniz denemeler varsa yorumlar bölümünden önerebilirsiniz.

Limit Yayınları Kronometre TYT Türkçe Denemeleri

limit tyt türkçe deneme

Limit yayınları, sınava yakın tarzda sorularıyla bilinen yayınlardan bir tanesidir. İçindeki sorular orta seviye ve ÖSYM ile aynı zorlukta sorulardır. Çıkmış sorulara benzer soru tipleriyle karşılaşırsınız. Bu sayede kitap sizi sanki gerçek sınavdaymışsınız gibi hissiyata sokar. Denemelerin tamamı video çözümlüdür. Limit Video Çözüm uygulamasını indirerek çözemediğiniz soruların çözümlerine ulaşabilirsiniz.


Bilgi Sarmal TYT Türkçe Denemeleri

bilgi sarmal tyt türkçe deneme

Bilgi Sarmal yayınları tarafından piyasaya sürülen bu deneme de tavsiye edebileceğiniz TYT Türkçe denemelerinden bir tanesidir. Denemelerdeki sorular ÖSYM sorularına benzer türdedir. Kitapta 20 adet Türkçe denemesi bulunur. Denemelerin tamamı video çözümlüdür. Bilgi Sarmal Video Çözüm uygulamasını indirerek çözemediğiniz soruların çözümüne ulaşabilirsiniz.


Üç Dört Beş 12’li TYT Türkçe Denemeleri

üç dört beş tyt türkçe deneme

Üç Dört Beş yayınları, TYT Matematik denemelerinde olduğu gibi TYT Türkçe denemelerinde de başarılı bir kitaba imza atmış. ÖSYM’nin sorduğu soru tiplerinde ve aynı zorlukta sorulardan oluşmaktadır. Kitabın için 12 deneme bulunmaktadır. 2 kolay seviye, 7 orta seviye ve 3 zor seviye deneme bulunmaktadır. Denemelerin tamamı video çözümlüdür. Üç Dört Beş Video Çözüm uygulamasını indirerek çözemediğiniz soruların çözümüne ulaşabilirsiniz.


Arı Yayınları X RAY TYT Türkçe Denemeleri

arı yayınları x ray tyt türkçe deneme

Arı yayınları tarafından piyasaya sürülen X RAY denemelerinde, kendini diğer denemelerden ayıran bir özellik var. Tıpkı XRAY TYT Matematik denemelerinde olduğu gibi Türkçe denemelerinde de önce konu konu denemeler bulunuyor. Her dil bilgisi konusu için, her anlam bilgisi konusu için ayrı deneme bulunuyor. Daha sonra karma denemeler oluşuyor. Denemelerin tamamı video çözümlüdür.


3D Yayınları TYT Türkçe Simülasyon Denemeleri

3d türkçe deneme

3D Çözüm yayınları tarafından hazırlanan TYT Türkçe Simülasyon Denemeleri, orta ve ortanın biraz daha üstünde seviyede sorulardan oluşan bir denemedir. Denemelerin tamamı video çözümlüdür. Uygulama mağazasından video çözüm uygulmasını indirerek çözemediğiniz soruların çözümlerini izleyebilirsiniz.


Paragrafın Şifresi TYT Türkçe Denemeleri

paragrafın şifresi tyt türkçe deneme

Paragrafın Şifresi TYT Türkçe Denemeleri, Mehmet Vicdan tarafından yazılmış kitaptır. Bu yayının ayrıca dil bilgisi ve paragraf kitapları da bulunmaktadır. Denemeleri de aynı seviyede ve aynı türden sorulardan oluşmaktadır. ÖSYM tarzında orta ve biraz daha zor sorular bulunmaktadır. Denemelerin  tamamı video çözümlüdür. TYT Türkçe Deneme Önerileri listemizde yer alıyor.


Hız ve Renk Yayınları TYT Türkçe Denemeleri

hız ve renk türkçe deneme

Hız ve Renk yayınları tarafından piyasaya sürülen bu kitap gerek tasarımı gerek de soruların kalitesi bakımından tercih edilebilir bir denemedir. ÖSYM tarzında soruların yanında kitabın içinde kazanım analiz tablosu bulunmaktadır. Bu tablo sayesinde ilerlemenizi ölçebilirsiniz. Denemelerin tamamı video çözümlüdür. Hız ve Renk Video Çözüm uygulmasının indirerek çözemediğiniz soruların video çözümünü izleyebilirsiniz. Bu kitapta TYT Türkçe Deneme Önerileri listemizde yer almaktadır.

Sizin de önermek istediğiniz TYT Türkçe Deneme Önerileri varsa aşağıdaki yorumlar bölümünde belirtebilirsiniz.

Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı