Kaynak Tavsiyeleri

2022 TYT Fen Bilimleri Deneme Önerileri

Sizler için 2022 TYT Fen Bilimleri Deneme Önerileri listesi oluşturduk. 2022 YKS sınavı için güncel olarak hazırladığımız bu denemeleri çözerek ilerlemenizi görebilirsiniz.

Fen Bilimleri testi fizik, kimya ve biyoloji derslerinden oluşmaktadır. TYT oturumunda sorulan Fen Bilimleri testindeki sorular biraz daha muhakeme gerektiren ve uzun paragraflı sorular şeklinde gelmektedir. Bu nedenle sık sık deneme çözmeniz işinize yarayacaktır.

Fizik dersi öğrencilerin genel olarak çekindiği ve biraz da zorlandıkları derslerden biridir. Ancak çalıştıkça karşılığını alacağınıza emin olabilirsiniz. Fizik dersi sürekli formülden ve anlaşılmaz sorulardan oluşan bir ders değildir. Bu düşünceyi aklınızdan çıkarmanız gerekmektedir. Sürekli olarak soru çözerek, pratik yaparak fizik dersini kolayca kavrayabilirsiniz.

Kimya dersinde birbiriyle bağlantılı çok fazla konu vardır. Bu yüzden bir konuyu tam olarak bitirmeden bir sonraki konuya geçmemelisiniz. Örneğin Mol Kavramı konusunda eksikleriniz varken geçerseniz Gazlar konusunda da zorluk çekersiniz. Bu nedenle her konuyu iyice anlayarak öğrenmeden geçmeyin.

Biyoloji dersi genel olarak ezberlemeli bir derstir. Tabii burada dikkat edilmesi gereken en ince ayrıntısına kadar ezberlememektir. Bazı kilit ve önemli notları çıkartarak bunlara iyi bir şekilde çalışmalısınız. Sadece ezberlemek, soru çözerken zorlanmanıza neden olabilir. Bu nedenle sık sık soru çözerek bilgilerinizi denemelerle pekiştirebilirsiniz.

Denemelerde çözemediğiniz soruları mutlaka ve mutlaka birine çözdürün. Çünkü netleriniz, çözemediğiniz soruları çözerek artacaktır.

TYT Deneme Önerileri

2022 TYT Fen Bilimleri Deneme Önerileri

TYT Fen Bilimleri Deneme Önerileri listesinde yer alan denemeleri aşağıda bulabilirsiniz. Sizin de önermek istediğiniz denemeler varsa yorumlar bölümünden önerebilirsiniz.

3D Yayınları TYT Fen Bilimleri Denemeleri

3D Yayınları TYT Fen Bilimleri Denemeleri

3D yayınları tarafından piyasaya sürülen TYT Fen Bilimleri kitabında 15 adet deneme bulunmaktadır. Denemelerin 4 tanesi kolay seviye, 7 tanesi orta seviye ve 4 tanesi zor seviye olarak hazırlanmıştır. Denemeler koparmalı olarak hazırlanmıştır. Yani her bir denemeyi kopararak kitapçık olarak çözebilirsiniz. Tamamı video çözümlüdür. Video çözüm uygulamasını indirerek çözememediğiniz soruların video çözümünü izleyebilirsiniz.


Bilgi Sarmal Yayınları TYT Fen Bilimleri Denemeleri

Bilgi Sarmal Yayınları TYT Fen Bilimleri Denemeleri

Bilgi Sarmal yayınları denemeler konusunda başarılı deneme kitaplarına imza atıyor. Aynı şekilde TYT Fen Bilimleri için çıkarttığı denemelerde de bunu gösteriyor. Kitabın içinde 25 adet fen bilimleri denemesi bulunuyor. ÖSYM tarzı soruları ile ilerlemenizi ve fen derslerindeki başarılarınızı ölçebilirsiniz. Kitabın tamamı video çözümlüdür. Bilgi Sarmal Video Çözüm uygulamasını indirerek çözemediğiniz soruların video çözümünü izleyebilirsiniz.


Palme Yayınları TYT Fen Bilimleri Denemeleri

Palme Yayınları TYT Fen Bilimleri Denemeleri

Fen Bilimleri derslerinde başarılı kaynaklar çıkaran Palme Yayınları aynı şekilde deneme kitabında da bu başarısı korumuş. ÖSYM tarzı ve yeni nesil sorularıyla kitap öğrencilere sunulmuş. Kitabın içinde 20 adet Fen Bilimleri denemesi bulunmaktadır. TYT Fen Bilimleri Deneme Önerileri listemizde yer almaktadır.


Limit Yayınları Kronometre TYT Fen Bilimleri Denemeleri

Limit Yayınları Kronometre TYT Fen Bilimleri Denemeleri

Limit yayınları, ÖSYM tarzı sorularıyla karşımıza birçok kaynak sunuyor. Yeni sınav sistemine uygun sorularıyla birçok kaynağı bulunuyor. Aynı şekilde TYT Fen Bilimleri denemeleri kitabıyla da muhakeme gerektiren ve zorlayıcı soruları çözebilirsiniz. Kronometre kitaplarında deneme çözerek sürenizi ölçmeniz için kaç dakikada çözdüğünüzü yazabileceğiniz bölümler ayrılmıştır. Kitabın içinde 20 adet deneme bulunmaktadır. Tamamı video çözümlüdür. Limit Video Çözüm uygulamasını indirerek çözemediğiniz soruların video çözümlerini izleyebilirsiniz.


Tonguç Akademi Fenometre TYT Fen Bilimleri Denemeleri

Tonguç Akademi Fenometre TYT Fen Bilimleri Denemeleri

Tonguç Akademi tarafından hazırlanan Fenometre kitabının içinde 20 adet TYT Fen Bilimleri denemesi bulunmaktadır. Kolay ve orta seviye deneme arayanlar için uygun bir kitaptır. TYT Fen Bilimleri Deneme Önerileri listemizde yer almaktadır.


Okyanus Yayınları TYT Fen Bilimleri Denemeleri

Okyanus Yayınları TYT Fen Bilimleri Denemeleri

Okyanus yayınlarının hazırladığı TYT Fen Bilimleri Denemeleri kitabında 20 adet deneme bulunmaktadır. Kitabın ilk 5 denemesi çok kolay, kolay ve orta seviye sorulardan oluşmaktadır. Geri kalan denemeler ise ÖSYM’nin zorluğunda kolay, orta ve zor denemelerden oluşmaktadır.


Karekök Yayınları TYT Fen Bilimleri Denemeleri

Karekök Yayınları TYT Fen Bilimleri Denemeleri

Yılların yayınevi olan Karekök yayınları TYT Fen Bilimleri Denemeleri kitabıyla karşımıza çıkıyor. Kitabın içinde 20 adet deneme bulunmaktadır. Denemeler orta ve zor seviyedir. Tamamı video çözümlüdür. Karekök Video Çözüm uygulamasını indirerek çözemediğiniz soruların video çözümünü izleyebilirsiniz.


Endemik Yayınları TYT Fen Bilimleri Denemeleri

Endemik Yayınları TYT Fen Bilimleri Denemeleri

Endemik yayınları tarafından hazırlanan Fen Bilimleri denemeleri kitabında 20 adet deneme bulunmaktadır. ÖSYM tarzında sorular bulunmaktadır. Aynı şekilde ÖSYM zorluğunda hazırlanmıştır. TYT Fen Bilimleri Deneme Önerileri listemizde yer almaktadır.


Hız ve Renk Yayınları TYT Fen Bilimleri Denemeleri

Hız ve Renk Yayınları TYT Fen Bilimleri Denemeleri

Hız ve Renk Yayınları tarafından hazırlanan bu kitapta 30 adet Fen Bilimleri denemesi bulunmaktadır. Kitabın içinde her seviye zorlukta deneme bulunmaktadır. ÖSYM tipi sorulardan oluşmaktadır. Denemelerin tamamı video çözümlüdür. Hız ve Renk Video Çözüm uygulamasının indirerek çözemediğiniz soruların video çözümünü izleyebilirsiniz.

Sizin de önermek istediğiniz TYT Fen Bilimleri Deneme Önerileri varsa yorumlar kısmından belirtebilirsiniz.

Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı