Genel

Türkiye Geneli Online Deneme Sınavı Tarihleri

Türkiye geneli online deneme sınavı tarihlerini ve deneme sınavı yapan kurumları sizin için araştırdık. Detaylar yazımızda!

Üniversite sınavına hazırlanan öğrenciler başarılarını ve ilerlemelerini görmek, konu eksiklerini öğrenmek için deneme sınavı olmalıdırlar. Bu deneme sınavlarını sadece kendileri de çözebilir ya da kendi okulunda gerçekleşen bir denemeye de girebilir.

Türkiye genelindeki sıralamasını, YKS’de yarışacağı rakipleri görmek isteyen üniversite adayları mutlaka Türkiye geneli deneme sınavlarına girmelidirler. Korona virüs nedeniyle Türkiye geneli denemeleri yapılamaz duruma geldi. Ancak Türkiye geneli deneme yapan yayınevleri, üniversite adaylarını sınava hazırlık dönemlerinde mağdur etmemek için deneme sınavlarını online yani internet üzerinden yapmaya karar verdi.

Önerilen Yazı: 2021 TYT Deneme Önerileri

Aşağıda Türkiye geneli için internet üzerinden yapılacak online deneme sınavlarını, sınav tarihlerini ve deneme sınavı yapacak kurumları; bu kurumlara nereden ulaşabileceğinizi, kurumlar ve deneme sınavları hakkınd açıklamalar bulunmaktadır.

Türkiye Geneli Online Deneme Sınavı Tarihleri

Aşağıda Türkiye geneli online deneme sınavları tarihleri listesine ulaşabilirsiniz.

Limit Yayınları Online Deneme Sınavı

limitledene limit yayınlar türkiye geneli online deneme sınavı

Üniversiteye giriş sınavlarına yönelik hazırladığı soru bankaları ve denemelerdeki başarısıyla bildiğimiz Limit Yayınları, korona virüs nedeniyle öğrencilerin Türkiye geneli deneme sınavlarını girememelerinin önüne geçmek için online deneme yapmaya karar verdi. Bunun için Limitle Dene isimli bir proje başlatan Limit Yayınları, 5. sınıftan TYT / AYT seviyesine kadar tüm sınıflara yönelik ücretsiz deneme sınavı yapıyor. Aşağıdaki linkten gidebilirsiniz.

Limit Yayınları Online Deneme Sınavı hakkında bilgi almak için: http://limitledene.com/

Palme Yayınları Online Deneme Sınavı

Palme Yayınları da korona virüs nedeniyle yapılamayan Türkiye geneli online deneme sınavı internet üzerinden deneme sınavı yapmaya karar verdi. Palme Yayınları AYT Deneme Sınavı’nda MEB’in açıklamasından dolayı 12. sınıfın sadece 1. döneminde olan konuları soracak. Yeni YKS konularına göre kendini hazırlamıştır. Palme Yayınları deneme sınavları ücretsizdir. Deneme sınavında sorulan sorular tamamen video çözümlüdür ve sınavın bitiş tarihine kadar istediğin zaman çözebilirsiniz.

Palme Yayınları Online Deneme Sınavı Tarihleri

Palme Yayınları Online Deneme Sınavı hakkında detaylı bilgi almak için: https://dijital.palmeyayinevi.com/online-deneme

Palme Yayınları Online Deneme Sınavı tarihleri aşağıdaki tabloda verilmiştir.

Deneme sınavlarısınav tarihi
Online Türkiye Geneli TYT-AYT 1. Sınav
26 – 29 Mart 2020
Online Türkiye Geneli TYT-AYT 2. Sınav8 – 10 Nisan 2020
Online Türkiye Geneli TYT-AYT 3. Sınav4 – 6 Mayıs 2020
Online Türkiye Geneli TYT-AYT 4. Sınav18 – 20 Mayıs 2020
Online Türkiye Geneli TYT-AYT 5. Sınav27 – 29 Mayıs 2020
Online Türkiye Geneli TYT-AYT 6. Sınav8 – 10 Haziran 2020
Yanıt Yayın Grubu Online Deneme Sınavı

Korona virüs nedeniyle Türkiye geneli online deneme sınavı yapan bir diğer yayın ise Yanıt Yayın Grubu oldu. Yanıt Yayın Grubu, hem TYT, hem AYT denemesi yaptığı gibi hem de 5. sınıf, 6. sınıf, 7. sınıf, 8. sınıf (LGS), 9. sınıf, 10. sınıf ve 11. sınıflar için de online deneme sınavı yayınlamaktadır. Bu denemeleri ister online olarak çözün ister de PDF olarak indirerek daha sonra çözün. Online denemeyi çözmek istiyorsanız bitiş tarihine kadar çözmeniz gerekmektedir. Yanıt Yayın Grubu online deneme sınavları ücretsizdir.

Yanıt Yayın Grubu Online Deneme Sınavı hakkında detaylı bilgi almak için: https://sinavdasonuc.com/OnlineDeneme

Yanıt Yayın Grubu Online Deneme Sınavı Tarihleri

Özdebir Yayınları Online Deneme Sınavı

Özdebir Yayınları, en çok tercih edilen ve öğrenciler tarafından en beğenilen Türkiye geneli online deneme sınavı yapan yayınlardan bir tanesiydi. Öğrenciler, korona virüs nedeniyle yapılamayan Türkiye geneli deneme sınavlarından geri kalmaması için deneme sınavlarını online olarak yapmaya karar verdi. Özdebir Yayınları deneme sınavları ücretlidir. TYT oturumu 2 TL, AYT oturumu 4 TL şeklinde ücretlendirilmiştir.

Özdebir Yayınları Online Deneme Sınavı hakkında bilgi almak için: http://www.ozdebir.org.tr/ozdebir-yayinlarindan-online-deneme-sinavlari-yayinda

Özdebir Yayınları Online Deneme Sınavını satın almak için: https://www.ozdebiryayinlari.com/

adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

NOT: Türkiye Geneli Online Deneme Sınavı tarihleri, online deneme sınavı yapan kurumlar tarafından yayınlandıkça ya da tarihler kesinleştikçe yazımız güncellenecektir. Online deneme sınavları için yazımızı takip etmeyi unutmayın.
Instagram sayfamızdan (Instagram’dan takip et: @ogrenciyardimcom) öne çıkarılan hikayeler yardımıyla online deneme sınavlarına nasıl ulaşabileceğinizi görebilirsiniz.
Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı