LGS HazırlıkKaynak Tavsiyeleri

2022 LGS Türkçe Kitap Önerileri

2022 LGS Türkçe Kitap Önerileri için en doğru yerdesiniz. Öğrenci Yardım ekibi olarak sizlere en iyi LGS Türkçe Kitap Önerileri listesini derledik!

Altta yer alan listedeki kitap önerileri deneyimli öğretmenler tarafından tavsiye edilen ve derece yapmış 8. sınıf öğrencilerinin en çok verim aldıkları kitaplar arasından özenle seçilerek oluşturulmuştur. Her kitap için kısa bilgilendirmelere yaparak karar verirken kendinize uygun bir kitap satın almanızı sağladık. Kitap açıklamalarında fiyat bilgisi ve sayfa sayısı gibi bilgileri de bulabilirsiniz.

Aşağıdaki butonlar yardımıyla Liseye Geçiş Sınavı (LGS) hakkında diğer içeriklerimize ulaşabilirsiniz.

2022 LGS Konuları ve Soru Dağılımları 2022 LGS Kitap Önerileri 2022 LGS Deneme Önerileri

2022 LGS Türkçe Kitap Önerileri

Her öğrencinin seviyesine uygun olabilecek LGS Türkçe Kitap Önerileri listesi altta yer alıyor. Öğrenci ve öğretmenlerin önerileri göz önünde bulundurularak hazırlanan bu listede soru kaçırmamanızı sağlayacak türkçe kitapları bulunuyor. LGS sınavında diğer öğrencilerin önüne geçmenizi sağlayacak. Lise hayalinize yaklaşmak için bu kitaplar size yardımcı olacaktır.

Kitap önerilerimiz sırasız bir şekilde yapılmıştır. Aşağıda gördüğünüz tüm kitaplar kaliteli ve başarılı yayınlardır. Kitabın ilk başta bulunması en iyi kitap yapmaz. Kitap açıklamalarında kitaplar hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Belirtilen fiyatlar internet siteleri ve kırtasiyelerde farklılık gösterebilir.
Arı Yayınları 8. Sınıf LGS Türkçenin Ritmi Soru Bankası

Arı Yayınları 8. Sınıf LGS Türkçenin Ritmi Soru Bankası

YKS sınavı öğrencileri için de kitaplar yazan Türkçe öğretmeni Hamza Kaya tarafından yazılmıştır. Arı Yayınları iş birliği ile piyasaya sürülen bu kitap gerçekten öğretici ve eğlenceli bir kitaptır. Eğlenceli olmasının sebebi hoş tasarımı ve özellikleriyle öğrenciyi kendine çekmektedir. LGS sınavının mantığına uygun olarak beceri temelli soruları, kurgusal okuma soruları, mantık ve muhakeme soruları, tablo ve grafik okuma soruları, görsel yorumlama soruları ve yeni nesil dil bilgisi soruları bu kitapta bulunuyor. LGS Türkçenin Ritmi Soru Bankası kitabı 368 sayfadan oluşuyor ve 52,00 TL fiyat etiketine sahiptir.

Özgün Yayınları 8. Sınıf LGS Türkçe Konu Özetli Soru Bankası

Özgün Yayınları 8. Sınıf LGS Türkçe Konu Özetli Soru Bankası

Mehmet Erkal ve Hilal Erkal tarafından yazılmıştır. Kitabın tamamı video çözümlüdür. Çözemediğiniz soruları telefonunuza ya da tabletinize indireceğiniz Video Çözüm uygulaması sayesinde izleyebilir ve çözümünü öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda mobil uygulamasında optik form doldurabilir ve kitabı bu şekilde de çözebilirsiniz. Öğretmenler için ise akıllı tahtaya uyumludur. Akıllı tahtadan bu kitabı açarak öğrencilerinizle birlikte çözebilirsiniz. 288 sayfadan oluşan Türkçe kitabı 46 TL fiyat etiketine sahip.

Benim Hocam Yayınları 8. Sınıf LGS Türkçe SES Soru Bankası

Benim Hocam Yayınları 8. Sınıf LGS Türkçe SES Soru Bankası

Benim Hocam YouTube kanalında konu anlatımları videolarıyla LGS sınavına çalışabileceğiniz gibi aynı şekilde soru bankası kitabıyla rakiplerinizin önüne geçmek için bir adım atabilirsiniz. LGS Kitap Önerileri listemizde yer alan kitap beceri temelli ve yeni nesil sorulardan oluşuyor. MEB tarafından yayınlanan kazanım testleri göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. 240 sayfadan oluşan 8. Sınıf LGS Türkçe SES Soru Bankası kitabı 39,90 TL fiyat etiketini sahiptir.

Tammat Yayınları 8. Sınıf LGS Türkçe Level Up Soru Bankası

Tammat Yayınları 8. Sınıf LGS Türkçe Level Up Soru Bankası

Tammat yayınları tarafından piyasaya sürülen bu kitap beceri temelli ve yeni nesil sorulardan oluşmaktadır. Hoş tasarımı ve öğretici sorularıyla LGS öğrencilerine yardımcı olmaktadır. Türkçe dersinde ilerlemek ve netlerinizi arttırmak için işinize yarayacak bir kitaptır. MEB tarafından her ay yayınlanan 8. sınıf kazanım testlerinde açıklanan sorulara benzer şekilde hazırlanmıştır. Böylece sınav tarzı soruları bol miktarda çözerek LGS sınavında başarılı olma şansınızı arttırabilirsiniz. 304 sayfadan oluşan LGS Türkçe Level Up Soru Bankası kitabı 54,90 TL fiyat etiketine sahiptir.

2022 LGS Türkçe Kitap Önerileri yazımız hakkında aklınıza takılan herhangi bir soru varsa yorumlar bölümünden bize sorabilirsiniz.

Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı