LGS HazırlıkKaynak Tavsiyeleri

2022 LGS Paragraf Kitap Önerileri

2022 LGS Paragraf Kitap Önerileri için en doğru yerdesiniz. Öğrenci Yardım ekibi olarak lise adaylarına en iyi LGS Paragraf Kitap Önerileri listesini derledik!

Aşağıda lise adayları 8. sınıf öğrencileri için hazırladığımız LGS Paragraf Kitap Önerileri listesi branş öğretmenleri ve daha önce LGS sınavına girmiş derece yapmış öğrencilerin en çok tavsiye ettiği kitaplardan oluşmaktadır. Her kitap inceleme yapılarak seçilmiş ve sizlere sunulmuştur. Kitap isimleri altındaki açıklamaları okuyarak kitabın içeriği, yeni nesile uygunluğu, sayfa sayısı ve fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki butonlar yardımıyla Liseye Geçiş Sınavı (LGS) hakkında diğer içeriklerimize ulaşabilirsiniz.

2022 LGS Konuları ve Soru Dağılımları 2022 LGS Kitap Önerileri 2022 LGS Deneme Önerileri

2022 LGS Paragraf Kitap Önerileri

Nitelikli bir liseye gitmeniz için sizlere her öğrencinin seviyesine uygun olarak LGS Paragraf Kitap Önerileri listesini hazırladık. Bu liste sayesinde LGS sınavında sorulacak paragraf sorularını kolay bir şekilde çözecek ve rakiplerinizin önüne geçeceksiniz. Sınavda paragraf sorularıyla uğraşmamak için sizlere bir tavsiyemiz var. Her gün düzenli olarak, mümkünse hiç aksatmadan, çözeceğiniz 15 – 20 paragraf sorusu size ilaç gibi gelecektir. Bunu alışkanlık haline getirerek sınava kadar her gün paragraf sorusu çözün. Bir zaman sonra uzun paragrafları okurken hızlanacak ve metinleri daha iyi anlayacaksınız.

Kitap önerilerimiz sırasız bir şekilde yapılmıştır. Aşağıda gördüğünüz tüm kitaplar kaliteli ve başarılı yayınlardır. Kitabın ilk başta bulunması en iyi kitap yapmaz. Kitap açıklamalarında kitaplar hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Belirtilen fiyatlar internet siteleri ve kırtasiyelerde farklılık gösterebilir.
Sınav Yayınları 8. Sınıf LGS Paragraf Soru Bankası

Sınav Yayınları 8. Sınıf LGS Paragraf Soru Bankası

Sınav yayınları tarafından piyasaya sürülen bu kitap içinde yeni nesil soruları bulundurmaktadır. LGS öğrencilerinin en çok tercih ettiği kitaplardan biri olan Sınav Yayınları 8. Sınıf LGS Paragraf Soru Bankası’nda sözel yetenek, tablo ve grafik yorumlama, görsel okuma ve metne bağlı çoklu sorular bolca yer almaktadır. Bu tarz sorular MEB tarafından LGS sınavında en çok sorulan paragraf soruları olmaktadır. Bu soruları çözerek sınavda karşınıza gelecek benzer soruları da kolaylık çözebileceksiniz. 152 sayfadan oluşan kitap 22,00 TL fiyat etiketiyle satılıyor.

Ünlüler Karması 8. Sınıf LGS Paragraf Soru Bankası

Ünlüler Karması 8. Sınıf LGS Paragraf Soru Bankası

Ünlüler Karması’nın hazırladığı 8. Sınıf LGS Paragraf Soru Bankası tamamı yeni nesil sorulardan oluşuyor. MEB’in LGS sınavında sormayı sevdiği bilimsel metinlere de sıkça rastlanıyor. Aynı zamanda kitap içinde bulunan hızlı okuma taktikleri ile birlikte paragraf sorularını daha hızlı bir şekilde çözeceksiniz. Paragraf sorularını hızlı çözmek sizin diğer sorulara kalan sürenizi artırabilir. MEB müfredatına tam uyumlu olarak hazırlanan bu kitapta beceri temelli sorularda bulunuyor. Listemizde yer alan LGS Paragraf soru bankası 218 sayfadan oluşuyor ve 43,90 TL fiyat etiketine sahiptir.

Hız Yayınları 8. Sınıf LGS Türkçe Paragraf Soru Bankası

Hız Yayınları 8. Sınıf LGS Türkçe Paragraf Soru Bankası

LGS öğrencilerine destek olması açısından Hız yayınlarının hazırladığı 8. sınıf LGS Türkçe paragraf soru bankası kitabı yeni MEB müfredatına uygun olarak düzenlenmiştir. Aynı zamanda akıllı tahtalara uyumludur. Öğretmenler derste öğrencileriyle birlikte bu kitabı çözebilir. Kitabın içinde tüm temel kavramlar birçok farklı şekilde açıklanmış ve öğretilmesi amaçlanmıştır. MEB tarafından LGS sınavı için yayımlanan kazanımlarla doğrudan olarak uyumlu olacak şekilde yazılmıştır. Kitaptaki tüm sorular video çözümlü olarak hazırlanmıştır. Hız Yayınları Video Çözüm uygulamasını indirerek çözemediğiniz soruların çözümlerine ulaşabilirsiniz. 184 sayfadan oluşan Hız Yayınları 8. Sınıf LGS Türkçe Paragraf Soru Bankası kitabı 34,00 TL fiyat etiketine sahip.

LGS Paragraf Kitap Önerileri ve LGS sınavı hakkında tüm soru ve sorunlarınızı alt tarafta yer alan yorumlar bölümünden bize sorabilirsiniz. Öğrenci Yardım ekibimiz en kısa sürede cevaplayacaktır.

Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı