LGS HazırlıkKaynak Tavsiyeleri

2021 LGS Matematik Kitap Önerileri

2021 LGS Matematik Kitap Önerileri için en doğru adrestesiniz. Öğrenci Yardım olarak sizlere en iyi LGS Matematik Kitap Önerileri listesini hazırladık!

Aşağıdaki listede önerdiğimiz kitaplar daha önce öğrenciler tarafından çözülmüş ve öğretmenler tarafından tavsiye edilen kitaplardır. Siz de bu kitapları çözerek LGS sınavında rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Kitap önerileri listemizde her kitap hakkında bilgilendirmelerde bulunduk. Bu açıklamaları okuyarak kitap hakkında bilgi sahibi olabilir ve karar verirken kendinize uygun bir tercih yapabilirsiniz. Açıklamalarda kitabın fiyat bilgisi ve sayfa sayısına da yer verilmiştir.

Aşağıdaki butonlar yardımıyla Liseye Geçiş Sınavı (LGS) hakkında diğer içeriklerimize ulaşabilirsiniz.

2021 LGS Konuları ve Soru Dağılımları 2021 LGS Kitap Önerileri 2021 LGS Deneme Önerileri

2021 LGS Matematik Kitap Önerileri

Her seviyeden LGS Matematik Kitap Önerileri listesini aşağıda sizler için hazırladık. Öğretmenlerin tavsiyeleri ile oluşturulan bu listede başarınızı arttıracak matematik kitapları bulunmaktadır. LGS sınavında rakiplerinizin önüne geçmek ve hayalinizdeki liseyi kazanmak istiyorsanız bu kitaplar işinize yarayacaktır.

Kitap önerilerimiz sırasız bir şekilde yapılmıştır. Aşağıda gördüğünüz tüm kitaplar kaliteli ve başarılı yayınlardır. Kitabın ilk başta bulunması en iyi kitap yapmaz. Kitap açıklamalarında kitaplar hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Belirtilen fiyatlar internet siteleri ve kırtasiyelerde farklılık gösterebilir.
Karekök Yayınları 8. Sınıf LGS Matematik Soru Bankası

Karekök Yayınları 8. Sınıf LGS Matematik Soru Bankası

Karekök yayınları tarafından 8. sınıf öğrencilerinin LGS sınavlarına hazırlanması için piyasaya sürülen bu kitap, güzel ve kaliteli sorulardan oluşuyor. Kitapta bulunan matematik soruları öğrenciye konuları öğretecek ve iyice pekiştirecek seviyede hazırlanmıştır. Böylece öğrenci bir konuya çalıştıktan sonra o konuyu kavrayacak ve sınavda çıkacak soruların hepsini yapabilecek seviyeye gelecektir. 288 sayfadan oluşan LGS Matematik soru bankası kitabı 62 TL fiyat etiketine sahip.

Editör Yayınevi 8. Sınıf LGS VIP Matematik Soru Bankası

Editör Yayınevi 8. Sınıf LGS VIP Matematik Soru Bankası

Editör yayınevi tarafından piyasaya sürülen bu kitap, içindeki kaliteli matematik sorularıyla öğrencilere yardımcı oluyor. Yeni müfredata uygunluğu ile birlikte LGS sınavında sorulan yeni nesil matematik sorularından bol miktarda bulunduruyor. LGS sınavına hazırlanırken yeni nesil sorular çözmek sınava yönelik başarınızı artıracağından dolayı bu kitabı da tercih edebilirsiniz. Temel düzeyde soruları ile başlangıç seviyesine de uygun bir kitaptır. 172 sayfadan oluşan Editör Yayınevi LGS VIP Matematik Soru Bankası kitabı 17,50 TL fiyat etiketine sahip. LGS Matematik Kitap Önerileri listemizde yer alıyor.

Tonguç Akademi 8. Sınıf LGS Matematik Dinamo Soru Bankası

Tonguç Akademi 8. Sınıf LGS Matematik Dinamo Soru Bankası

Tonguç Akademi, özellikle 8. sınıf kitaplarında öne çıkan bir yayınevidir. Aynı zamanda YouTube üzerinden konu anlatımlarıyla da dikkat çekmektedir. LGS Matematik Dinamo Soru Bankası ile 8. sınıf öğrencilerine kaliteli sorularıyla konuyu öğretiyor, pekiştiriyor ve bitirtiyor. Kitap içinde konu öğreten testler, pekiştiren testler ve ünite tekrar testleri matematik dersinde ilerlemeniz için ihtiyacınıza yarayacak. Ayrıca kitabın içinde öğrencinin kitabı nasıl çözmesini gerektiren planlama tablosu da hazır olarak gönderilmektedir. LGS Matematik Dinamo Soru Bankası, 184 sayfadan oluşmaktadır ve 19 TL fiyat etiketine sahiptir.

Okyanus Yayınları 8. Sınıf LGS Master Matematik Soru Bankası

Okyanus Yayınları 8. Sınıf LGS Master Matematik Soru Bankası

Okyanus yayınları tarafından hazırlanan 8. Sınıf LGS Master Matematik Soru Bankası, PISA, TIMSS ve CEMC sınavlarında sorulan sorular dikkate alınarak hazırlanmıştır. Bu sınavlar yurt dışında 8. sınıf seviyesinde öğrenciler için yapılan sınavlardır. LGS sınavında da bu sınavlarda sorulan soru tiplerinden çıkmaktadır. Beceri temelli eğitim modelini tam uyumlu olarak hazırlanan kitabın içinde her bir sorunun çözümü bulunmaktadır. Ünite sonlarındaki QR kodu telefonunuzdan okutarak video çözüme gidebilirsiniz. 256 sayfadan oluşan LGS Matematik soru bankası kitabı 46 TL fiyat etiketine sahip.

2021 LGS Matematik Kitap Önerileri yazımız hakkında aklınıza takılan herhangi bir soru varsa yorumlar bölümünden bize sorabilirsiniz.

Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı