LGS HazırlıkKaynak Tavsiyeleri

2021 LGS İnkılap Tarihi Kitap Önerileri

Bu bölüm, Jannah Extinsions Eklentisini gerektiren bazı kısa kodları içerir. Tema Menüsünden> Eklentileri Yükle'den yükleyin.Bu bölüm, Jannah Extinsions Eklentisini gerektiren bazı kısa kodları içerir. Tema Menüsünden> Eklentileri Yükle'den yükleyin.

2021 LGS İnkılap Tarihi Kitap Önerileri listesini lise adayları için hazırladık. En İyi LGS İnkılap Tarihi Kitap Önerileri sizler için Öğrenci Yardım’da!

Nitelikli gitmek isteyenler için 8. sınıf LGS öğrencileri için özel olarak hazırladığımız LGS İnkılap Tarihi Kitap Önerileri listesini aşağıda bulabilirsiniz. Aşağıda görebileceğiniz LGS İnkılap Tarihi kitapları daha önce çözen öğrencilerin ve öğretmenlerin tavsiyeleri doğrultusunda hazırlanmıştır. Kitapları dikkatli bir şekilde inceledik. Her kitap hakkında açıklamalar yaptık. Bu açıklamaları okuyarak kitabın içindeki sorular, yeni nesil sorulara uyumluluk, sayfa sayısı ve fiyat bilgisi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

[box type=”info” class=”” width=””]Aşağıdaki butonlar yardımıyla Liseye Geçiş Sınavı (LGS) hakkında diğer içeriklerimize ulaşabilirsiniz.[/box]

[button color=”purple” size=”big” link=”https://ogrenciyardim.com/lgs-konulari.html” icon=”” target=”false” nofollow=”false”] 2021 LGS Konuları ve Soru Dağılımları [/button][button color=”green” size=”big” link=”https://ogrenciyardim.com/lgs-kitap-onerileri.html” icon=”” target=”false” nofollow=”false”] 2021 LGS Kitap Önerileri [/button][button color=”blue” size=”big” link=”https://ogrenciyardim.com/lgs-deneme-onerileri.html” icon=”” target=”false” nofollow=”false”]2021 LGS Deneme Önerileri[/button]

2021 LGS İnkılap Tarihi Kitap Önerileri

Nitelik bir liseye gitmek isteyen 8. sınıf öğrenci MEB tarafından her yıl yapılan merkezi sınav olan LGS sınavına girerler. Her sınava hazırlanırken yapılması gerektiği gibi LGS sınavı için de bol bol soru çözmek ve konu eksiklerini kapatmak gerekir. Bunun için ihtiyacınız olan kitaplar vardır. Piyasada çok sayıda sınavlara hazırlık kitabı ancak hepsi yeterli seviyede değildir. Sizler için bu yazımızda İnkılap Tarihi dersi soru bankası kitapları listesini paylaştık. Kitapları MEB kazanımlarına ve eski LGS sınavlarına uyumluluk yönünden inceleyerek paylaştık.

[box type=”warning” class=”” width=””]Kitap önerilerimiz sırasız bir şekilde yapılmıştır. Aşağıda gördüğünüz tüm kitaplar kaliteli ve başarılı yayınlardır. Kitabın ilk başta bulunması en iyi kitap yapmaz. Kitap açıklamalarında kitaplar hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Belirtilen fiyatlar yayınevlerinin sunduğu etiket fiyatıdır. Kitapları satın aldığınız internet siteleri ve kırtasiyelerde farklılık gösterebilir. [/box]

Okyanus Yayınları 8. Sınıf LGS Master İnkılap Tarihi Soru Bankası

Okyanus Yayınları 8. Sınıf LGS Master İnkılap Tarihi Soru Bankası

Okyanus yayınları tarafından piyasaya sürülen bu kitap tamamen yeni nesil sorulardan oluşmaktadır. MEB kazanımlarına uygun soru tipleri göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. Yeni sınav sistemindeki beceri temelli eğitim modeline tamamen uygun şekilde düzenlenmiştir. Kitap içindeki tüm sorular video çözümlüdür. Çözemediğiniz soruların çözümlerini izleyerek öğrenebilirsiniz. 160 sayfadan oluşan Okyanus Yayınları 8. Sınıf LGS Master İnkılap Tarihi Soru Bankası kitabı 36,00 TL fiyat etiketine sahiptir.

Sınav Yayınları 8. Sınıf LGS T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Soru Bankası

Sınav Yayınları 8. Sınıf LGS T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Soru Bankası

Sınav yayınları tarafından hazırlanan bu kitap 184 sayfadan oluşmakta ve 32 TL fiyat etiketine sahiptir. Yeni müfredata uygun şekilde hazırlanan yeni nesil ve öğreten sorulardan oluşmaktadır. Ünite değerlendirme soruları ile konuyu bitirdiğinizde tüm öğrendiklerinizi ve eksiklerinizi belirleme imkanınız vardır. Okula yardımcı ve sınavlara hazırlıkta arkadaşınız olan bu kitabın içinde aynı zamanda LGS çıkmış sorular da yer alıyor. Bu kitabı alarak sınavda rakiplerinizi eleyebilirsiniz.

Gezegen Yayınları 8. Sınıf LGS İnkılap Tarihi Soru Gezegeni Soru Bankası

Gezegen Yayınları 8. Sınıf LGS İnkılap Tarihi Soru Gezegeni Soru Bankası

Gezegen Yayınları aracılığı ile piyasaya sürülen bu kitap Ayşe Arpacı tarafından yazılmıştır. 168 sayfadan oluşan 8. Sınıf LGS İnkılap Tarihi Soru Gezegeni kitabı 26,50 TL gibi bir fiyat etiketine sahiptir. Kitabın içeriğine baktığımızda bol miktarda beceri temelli kazanım sorularının yer aldığını görüyoruz. Aynı zamanda MEB’in son yıllarda yeni sınav sistemi ile birlikte sormayı çok sevdiği yeni nesil sorular olarak adlandırılan mantık ve muhakeme gerektiren akıl yürütme soruları da bol miktarda bulunuyor. Konu değerlendirme testi, kazanım analiz testi gibi yardımcı özellikleri ile sizlere daha büyük bir katkı sağlayacaktır. Bilgi notları İnkılap Tarihi konularının temel yapı taşı konularını öğrenebilir ve daha sonra öğreten sorular ile bu bilgileri pekiştirebilirsiniz. Kitabın tamamı video çözümlüdür. Gezegen Video Çözüm uygulaması yardımı ile çözemediğiniz soruların çözümünü öğrenebilir ve böylece sınavda hata yapmazsınız.

Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı