LGS HazırlıkKaynak Tavsiyeleri

2022 LGS İngilizce Kitap Önerileri

2022 LGS İngilizce Kitap Önerileri listesini lise adayları için hazırladık. En İyi LGS İngilizce Kitap Önerileri sizler için Öğrenci Yardım’da!

Lise adayları olan 8. sınıf LGS öğrencileri için özel olarak hazırladığımız LGS İngilizce Kitap Önerileri listesini aşağıda bulabilirsiniz. Aşağıda görebileceğiniz LGS İngilizce kitapları daha önce çözen öğrencilerin ve öğretmenlerin önerileri ile hazırlanmıştır. Kitapları dikkatli bir şekilde inceledik. Her kitap hakkında açıklamalarda bulunduk. Bu açıklamaları okuyarak kitabın içindeki sorular, yeni nesil sorulara uyumluluk, sayfa sayısı ve fiyat bilgisi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aşağıdaki butonlar yardımıyla Liseye Geçiş Sınavı (LGS) hakkında diğer içeriklerimize ulaşabilirsiniz.

2022 LGS Konuları ve Soru Dağılımları 2022 LGS Kitap Önerileri 2022 LGS Deneme Önerileri

2022 LGS İngilizce Kitap Önerileri

Nitelik bir liseye gitmek isteyen 8. sınıf öğrenci MEB tarafından her yıl yapılan merkezi sınav olan LGS sınavına girerler. Her sınava hazırlanırken yapılması gerektiği gibi LGS sınavı için de bol bol soru çözmek ve konu eksiklerini kapatmak gerekir. Bunun için ihtiyacınız olan kitaplar vardır. Piyasada çok sayıda sınavlara hazırlık kitabı ancak hepsi yeterli seviyede değildir. Sizler için bu yazımızda İngilizce dersi soru bankası kitapları listesini paylaştık. Kitapları MEB kazanımlarına ve eski LGS sınavlarına uyumluluk yönünden inceleyerek paylaştık.

Kitap önerilerimiz sırasız bir şekilde yapılmıştır. Aşağıda gördüğünüz tüm kitaplar kaliteli ve başarılı yayınlardır. Kitabın ilk başta bulunması en iyi kitap yapmaz. Kitap açıklamalarında kitaplar hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Belirtilen fiyatlar yayınevlerinin sunduğu etiket fiyatıdır. Kitapları satın aldığınız internet siteleri ve kırtasiyelerde farklılık gösterebilir.
İşleyen Zeka Yayınları LGS İngilizce Yörünge Soru Bankası

2022 LGS İngilizce Kitap Önerileri 1 – yorunge lgs ingilizce

İşleyen Zeka yayınları tarafından piyasa sürülen bu kitap 160 sayfadan oluşmakta ve 24,00 TL fiyat etiketiyle satışta bulunmaktadır. Mantık ve muhakeme gerektiren sorular, sözel yetenek soruları, grafik tablo okuma soruları, akıl yürütme soruları ve görsel yorumlama soruları kitabın içeriğini oluşturmaktadır. LGS sınavlarına ve MEB kazanımlarına uyumlu şekilde özen ile hazırlanmış İngilizce soruları bulunuyor. Aynı zamanda çözemediğiniz soruların video çözümlerini izleyebileceğiniz bir video çözüm uygulamasını da destekliyor.

Tammat Yayınları 8. Sınıf LGS İngilizce Level Up Soru Bankası

Tammat Yayınları 8. Sınıf LGS İngilizce Level Up Soru Bankası

Tammat yayınları tarafından satışa sunulan bu kitap 272 sayfadan oluşmakta ve 48,90 TL fiyat etiketi ile piyasaya sürülmüştür. MEB kazanımlarına uyumlu ve geçmiş LGS sınavı soruları ile benzerlik gösteren LGS İngilizce Level Up Soru Bankası çözülmeye değer ve faydasını göreceğiniz bir kitap olarak karşımıza çıkıyor. Halil Karaarslan ve Nihan Özebeoğlu tarafından yazılan kitaptaki soruların tamamı video çözümlüdür. Böylece çözerken zorlandığınız soruların video çözümleri izleyerek öğrenebilirsiniz.

Hız Yayınları 8. Sınıf LGS İngilizce Soru Bankası

Hız Yayınları 8. Sınıf LGS İngilizce Soru Bankası

Hız yayınları tarafından piyasaya sürülen LGS İngilizce Soru Bankası 200 sayfadan oluşmakta ve 38,00 fiyat etiketi ile satışta yer almaktadır. Akıllı tahta uyumlu ve tamamı video çözümlü olan bu kitap şık tasarımı ve kaliteli soruları ile LGS öğrencilerinin beğendiği ve satın aldığı bir kitap olarak karşımıza çıkıyoruz. LGS sınavına hazırlanırken tercih etmek isteyeceğiniz bir kitap olabilir.

Nitelik Yayınları 8. Sınıf LGS İngilizce Süper Soru Bankası

Nitelik Yayınları 8. Sınıf LGS İngilizce Süper Soru Bankası

Nitelik yayınları tarafından piyasaya sürülen bu kitap 119 sayfadan oluşuyor ve 33,00 TL fiyat etiketine sahiptir. Son yıllarda sık sık sorulmaya başlanan yeni nesil sorulardan bol miktarda kitap içinde yer alıyor. Sınavla öğrenci alan liselere azırlık için MEB yeni öğretim programına uygun olacak şekilde hazırlanmıştır. Sözel yetenek soruları ve akıl yürütme soruları kitap içinde bulunuyor.

LGS İngilizce Kitap Önerileri ve LGS sınavı hakkında tüm soru ve sorunlarınızı alt tarafta yer alan yorumlar bölümünden bize sorabilirsiniz. Öğrenci Yardım ekibimiz en kısa sürede cevaplayacaktır.

Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı