Kaynak TavsiyeleriLGS Hazırlık

2022 LGS Fen Bilimleri Kitap Önerileri

Lise adayları için hazırladığımız 2022 LGS Fen Bilimleri Kitap Önerileri Öğrenci Yardım’da. En iyi LGS Fen Bilimleri Kitap Önerileri için doğru yerdesiniz.

Aşağıda geleceğin lise öğrencileri için hazırladığımız LGS Fen Bilimleri Kitap Önerileri listesi bulunmaktadır. Bu liste öğretmenler ve öğrencilerin tavsiyeleri ile hazırlanmıştır. MEB tarafından yayınlanan kazanımlara tam uyumlu ve LGS sınavı mantığındaki yeni nesil soruların bulunduğu kitaplar tercih edilmiştir. Kitapların altındaki açıklamaları okuyarak daha detaylı bilgiye ulaşın. Aynı zamanda bu açıklamalarda kitabın fiyat bilgisi ve sayfa sayısı hakkında bilgi sahibi olun.

Aşağıdaki butonlar yardımıyla Liseye Geçiş Sınavı (LGS) hakkında diğer içeriklerimize ulaşabilirsiniz.
2022 LGS Konuları ve Soru Dağılımları 2022 LGS Kitap Önerileri 2022 LGS Deneme Önerileri

2022 LGS Fen Bilimleri Kitap Önerileri

Lise adayları için her seviyeye uygun LGS Fen Bilimleri Kitap Önerileri aşağıda bulunmaktadır. LGS sınavında derece yapan öğrenciler tarafından tavsiye edilen kitaplar ile hazırlanmıştır. Bu kitaplar ile birlikte LGS sınavında soru kaçırmayacaksınız. En iyi LGS Fen Bilimleri kitapları sayesinde lise hayalinize bir adım daha yaklaşacaksınız. Kitap açıklamalarını dikkatlice okumanızı ve buna göre karar vermenizi tavsiye ederiz.

Kitap önerilerimiz sırasız bir şekilde yapılmıştır. Aşağıda gördüğünüz tüm kitaplar kaliteli ve başarılı yayınlardır. Kitabın ilk başta bulunması en iyi kitap yapmaz. Kitap açıklamalarında kitaplar hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Belirtilen fiyatlar internet siteleri ve kırtasiyelerde farklılık gösterebilir.
Tammat Yayınları 8. Sınıf LGS Fen Bilimleri Level Up Soru Bankası

Tammat Yayınları 8. Sınıf LGS Fen Bilimleri Level Up Soru Bankası

Tammat yayınları tarafından piyasaya sürülen bu kitap Fulya Mert tarafından yazılmıştır. 8. Sınıf LGS Fen Bilimleri konularının tamamı bu kitapta yer alıyor. LGS mantığındaki yeni nesil sorular ve MEB kazanım testleri ile tam uyumlu şekilde hazırlanmıştır. Son yıllarda çıkan sorulara benzer örneklere karşılaşmak da mümkündür. Tammat Yayınları 8. Sınıf LGS Fen Bilimleri Level Up Soru Bankası kitabı 224 sayfadan oluşuyor ve 43,50 TL fiyat etiketine sahip.

Bes Yayınları 8. Sınıf LGS Fen Bilimleri Ulti Serisi Soru Bankası

Bes Yayınları 8. Sınıf LGS Fen Bilimleri Ulti Serisi Soru Bankası

Bes yayınları tarafından piyasaya sürülen LGS Fen Bilimleri Ulti Serisi Soru Bankası kitabını Tuğçe Ergün ve Fatih Sertaç Kibar birlikte hazırlamıştır. Deney ve yaşam temelli sorular, mantık ve muhakeme soruları, çözülebilir yeni nesil sorular, görsel ve grafik okuma soruları, akıl yürütme soruları ve hücrelenmiş konu testleri kitap içinde yer alıyor. Bes Yayınları 8. Sınıf LGS Fen Bilimleri Ulti Serisi Soru Bankası 281 sayfadan oluşurken 41,00 TL fiyat etiketine sahip.

Branş Akademi Yayınları 8. Sınıf Fen Bilimleri Atomix Soru Bankası

Branş Akademi Yayınları 8. Sınıf Fen Bilimleri Atomix Soru Bankası

Branş Akademi yayınlarının piyasaya sürdüğü 8. Sınıf Fen Bilimleri Atomix Soru Bankası kitabı Ali Uzun tarafından yazılmıştır. PISA ve TIMSS uluslararası sınavlara benzer sorular kitapta yer almaktadır. Analiz, sentez, mantık ve muhakeme soruları, beceri temelli ve yeni nesil sorular kitabın içinde bolca yer almaktadır. Uluslararası standartlarda hazırlanan bu kitap 248 sayfadan oluşuyor ve 42,00 TL fiyat etiketine sahip.

Arı Yayınları 8. Sınıf Fen Bilimleri Fenito Akıllı Atölyem

Arı Yayınları 8. Sınıf Fen Bilimleri Fenito Akıllı Atölyem

Arı yayınları tarafından piyasa sürülen bu kitabın yazarı Mustafa Çelik olmuştur. 8. sınıfa giden LGS sınavı öğrencileri için hazırlanan bu kitapta gerçek yaşam soruları, etkinlik soruları, beceri temelli sorular ve yeni nesil sorular bulunmaktadır. Bu soruların bol miktarda bulunması öğrencilerin fen bilimleri dersleri için başarısını arttırmaya yardımcı olmaktadır. Arı Yayınları 8. Sınıf Fen Bilimleri Fenito Akıllı Atölyem kitabı 240 sayfadan oluşmaktadır. Aynı zamanda 43,00 TL fiyat etiketine sahiptir.

2022 LGS Fen Bilimleri Kitap Önerileri yazımız hakkında aklınıza takılan herhangi bir soru varsa yorumlar bölümünden bize sorabilirsiniz.

Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı