Kaynak TavsiyeleriLGS Hazırlık

2022 LGS Din Kültürü Kitap Önerileri

2022 LGS Din Kültürü Kitap Önerileri Öğrenci Yardım’da sizlerle! LGS sınavına girecek lise adaylarına en iyi LGS Din Kültürü Kitap Önerileri listesini hazırladık!

Lise adayı 8. sınıf öğrencileri için özenle hazırladığımız LGS Din Kültürü Kitap Önerileri listesi alt tarafta bulunmaktadır. Kitap önerilerini hazırlarken daha önce LGS sınavında başarılı bir sonuç getiren öğrenciler ve deneyimli öğretmenlerin yorumları göz önünde bulundurulmuştur. Her kitap detaylı şekilde incelenerek sizin için özel olarak seçilmiştir. Kitapların isimlerinin altında kitabın içeriği, yeni nesile uyumluluğu, sayfa sayısı ve fiyat bilgisi gibi açıklamalara yer verilmiştir.

Aşağıdaki butonlar yardımıyla Liseye Geçiş Sınavı (LGS) hakkında diğer içeriklerimize ulaşabilirsiniz.

2022 LGS Konuları ve Soru Dağılımları 2022 LGS Kitap Önerileri 2022 LGS Deneme Önerileri

2022 LGS Din Kültürü Kitap Önerileri

8. sınıf öğrencileri nitelikli bir okula gitmek için LGS sınavına girer. Merkezi bir sınav olan LGS’ye hazırlanırken bol bol soru çözmek çok önemlidir. Ancak daha önemli olanı ise hangi kaynaktan yararlanarak soru çözüldüğüdür. Piyasada yüzlerce kitap bulunur ve her kitap kendine göre en iyisidir. Asıl gerekli olan sınav tarzı ve MEB kazanımlarına uyumlu kitaplardan sorular çözmektir. Her gün aksatmadan düzenli olarak soru çözmek sizi rakiplerinizin önüne geçirecektir.

Kitap önerilerimiz sırasız bir şekilde yapılmıştır. Aşağıda gördüğünüz tüm kitaplar kaliteli ve başarılı yayınlardır. Kitabın ilk başta bulunması en iyi kitap yapmaz. Kitap açıklamalarında kitaplar hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Belirtilen fiyatlar yayınevlerinin sunduğu etiket fiyatıdır. Kitapları satın aldığınız internet siteleri ve kırtasiyelerde farklılık gösterebilir.
Benim Hocam Yayınları LGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası

Benim Hocam Yayınları LGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası

Benim Hocam Yayınları ile piyasaya sürülen bu kitap Esra Erbaş tarafından yazılmıştır. “Bu sorular SES getirecek” sloganıyla hazırlanan SES serisinin içinde yer alır. SES serisi Sınava Eş değer Sorular ile hazırlanan kitaplardır. LGS sınavında derece yapmayı hedefleyen öğrenciler için özel sorular bulunmaktadır. Tamamı yeni nesil sorulardan oluşan kitapta benzersiz sorular yer almaktadır. 160 sayfadan oluşan kitap 27,50 TL fiyat etiketine sahiptir.

Özgün Yayınları Konu Özetli LGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası

Özgün Yayınları Konu Özetli LGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası

Özgün Yayınlarının piyasaya sürdüğü bu kitap Nihal Kaleilhan ve Yasemin Saygılı tarafından yazılmıştır. Kitaptaki soruların tamamı video çözümlüdür. Çözemediğiniz tüm soruların çözümlerini uygulama yardımıyla izleyebilirsiniz. Yeni nesil sorular ve MEB kazanımlarına uyumlu şekilde hazırlanan bu kitap aynı zamanda dijital içerik desteklidir. Kitabın için Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi ile ilgili konuların özetini de bulunduruyor. 208 sayfadan oluşan kitap 38,00 TL fiyat etiketine sahiptir.

İşleyen Zeka Yayınları 8. Sınıf LGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası

İşleyen Zeka Yayınları 8. Sınıf LGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası

İşleyen Zeka Yayınları 8. sınıf LGS hazırlık kitaplarında PISA – TIMSS gibi uluslararası sınavlara uyumlu şekilde hazırlamaktadır. Sorular yeni sınav sisteminde sıkça gördüğümüz mantık ve muhakeme gerektiren, akıl yürütme ve görsel yorumlama gerektiren şekilde hazırlanmıştır. Aynı zamanda sözel yetenek ve grafik tablo okuma tarzı sorular ile sınava en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz. 143 sayfadan oluşan kitap 24,00 TL fiyat etiketine sahiptir.

Beyin Takımı Yayınları 8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası

Beyin Takımı Yayınları 8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası

Beyin Takımı Yayınları tarafından hazırlanan kitabı Doç. Dr. Muhammed Ali Yıldız ve Nebile Kübra Şengül birlikte yazmıştır. Yeni nesil ve MEB kazanımlarına uygun sorulardan oluşmaktadır. 112 sayfadan oluşan kitap 19,00 TL fiyat etiketine sahiptir.

LGS Din Kültürü Kitap Önerileri ve LGS sınavı hakkında tüm soru ve sorunlarınızı alt tarafta yer alan yorumlar bölümünden bize sorabilirsiniz. Öğrenci Yardım ekibimiz en kısa sürede cevaplayacaktır.

Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı