KPSS HazırlıkKaynak Tavsiyeleri

2022 KPSS Vatandaşlık Kitap Önerileri

2022 KPSS Vatandaşlık Kitap Önerileri listemizde sizler için en çok satılan ve tercih edilen kitapları bir araya getirdik. KPSS Soru Bankası kitap önerilerimizi sizlere sunduk.

2022 KPSS Vatandaşlık Kitap Önerileri listemizi yaparken iki şekilde oluşturduk. Aşağıda da görebileceğiniz gibi hem konu anlatımlı hem de soru bankası kitap önerilerini bulabilirsiniz. Her kitap hakkında kısa bilgiler vererek doğru seçim yapmanızı sağlamaya çalıştık.

Sizler için hazırladığımız Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) hazırlık için diğer yazılara ulaşmak için aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz.
KPSS Lisans Konuları KPSS Önlisans Konuları KPSS Ortaöğretim Konuları KPSS Lisans Çıkmış Sorular ve PDF KPSS Önlisans Çıkmış Sorular ve PDF

KPSS Ortaöğretim Çıkmış Sorular ve PDF

2022 KPSS Vatandaşlık Kitap Önerileri

2022 KPSS sınavına girecek adaylar için en iyi KPSS Vatandaşlık kitap önerileri listesini hazırladık. Piyasadaki birçok kitabı inceleyerek hazırladığımız bu listedeki kitapların hepsi başarılı bir sınav hikayesi için sizlere yardımcı olacaktır.

Kitap önerileri listemizde yer alan kitaplar iyiden kötüye şeklinde bir sıralama ile yapılmamıştır. Listenin tamamı oldukça kaliteli ve başarılı kitaplardan oluşmaktadır. Kitaplar belli bir faktöre göre sıralanmamıştır. Açıklamalarını okuyarak hangi kitap aklınıza daha çok uygun gelirse satın alabilirsiniz. Sınavlara hazırlıkta Öğrenci Yardım olarak başarılar dileriz.
Kitap isimlerinin altında her bir kitap için açıklamalarda ve bilgilendirmelerde bulunduk. Bu açıklamalarda kitabın sayfa sayısı, yazarı, yayınevi, fiyatı, soru kalitesi gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Fiyat etiketleri yayınevi tarafından belirlenen etiket fiyatlarıdır. İnternetten ya da kırtasiyeden satın almak istediğinizde daha ucuza ve indirimli bir şekilde bulabilmeniz mümkündür.

2022 KPSS Vatandaşlık Soru Bankası Hocawebde Yayınları

2020 KPSS Vatandaşlık Soru Bankası Hocawebde Yayınları

Hocawebde Yayınları tarafından piyasada sürülen 2022 KPSS Vatandaşlık Soru Bankası kitabı 176 sayfadan oluşmaktadır. Piyasanın en çok satılanlarından biri olan bu kitap 29,90 TL fiyat etiketine sahiptir. Kitap ÖSYM tarzı sorulara bolca yer vermiştir. Emrah Vahap Özkaraca tarafından yayılan soru bankasının tamamı video çözümlüdür. Anayasa değişikliklerine göre hazırlanmış ve güncellenmiştir.

2022 KPSS Vatandaşlık Bumerang Tamamı Çözümlü Soru Bankası Yediiklim Yayınları

2020 KPSS Vatandaşlık Bumerang Tamamı Çözümlü Soru Bankası Yediiklim Yayınları

Yediiklim Yayınları tarafından hazırlanan bu kitap 19,90 TL fiyat etiketi ile piyasaya sürülmüştür. KPSS sınavına girecek tüm adaylar için özel hazırlanarak kitap yayınevinin Bumerang serisinin bir içeriğidir. 136 sayfadan oluşan soru bankasındaki tüm soruların tamamı çözümlüdür. KPSS Vatandaşlık Kitap Önerileri listemizde kendine yer bulmuştur.

2022 KPSS Hücrelendirilmiş Vatandaşlık Çözümlü Soru Bankası Yargı Yayınları

2020 KPSS Hücrelendirilmiş Vatandaşlık Çözümlü Soru Bankası Yargı Yayınları

KPSS kitaplarındaki başarıları ile bilinen Yargı Yayınları bu kez KPSS Vatandaşlık Soru Bankası kitabı ile karşımıza çıkıyor. 16,00 TL fiyat etiketine sahip soru bankası tam tamına 175 sayfadan oluşuyor. Cihan Polat ve Emrah Vahap Özkaraca tarafından yazılan kitabın içindeki tüm sorular çözümlüdür. Bu sayede çözemediğiniz soruların çözümlerini öğrenebilirsiniz.

2022 KPSS Evveliyat Vatandaşlık Çözümlü Soru Bankası İsem Yayıncılık

2020 KPSS Evveliyat Vatandaşlık Çözümlü Soru Bankası İsem Yayıncılık

İsem Yayıncılık da son yıllarda KPSS soru bankası kitapları ile ön plana çıkan ve çözen öğrencileri başarıya götüren kitaplar hazırlamaktadır. İsem Yayıncılık KPSS Vatandaşlık Soru Bankası kitabı Özgür Özkınık tarafından yazılmıştır. Tamamı çözümlü olan bu kitap 220 sayfadan oluşmaktadır. Kitabın yayınevi tarafından belirlenen etiket fiyatı ise 32,90 TL olarak belirlenmiştir. Kırtasiyelerde, kitabevlerinde ve internet kitapçılarında yüzde 50’ye varan indirimler ile satın alabilirsiniz.

2022 KPSS Hakimiyet Vatandaşlık Tamamı Çözümlü Soru Bankası Benim Hocam Yayınları

2020 KPSS Hakimiyet Vatandaşlık Tamamı Çözümlü Soru Bankası Benim Hocam Yayınları

Benim Hocam yayınları tarafından hazırlanan bu kitap Furkan Yetgin tarafından hazırlanmıştır. 43,20 TL fiyat etiketine sahip soru bankası 352 sayfadan oluşmaktadır. En iyi KPSS Vatandaşlık Kitap Önerileri listemizde kendine yer bulmaktadır. Kitabın tamamı video çözümlü olarak memur adaylarının karşısına gelmektedir.

Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı