KPSS HazırlıkKaynak Tavsiyeleri

2022 KPSS Tarih Kitap Önerileri

KPSS adayları için 2022 KPSS Tarih Kitap Önerileri sizler için bir araya getirdik. En iyi KPSS Tarih kitap önerileri listesini Öğrenci Yardım ekibi geleceğin devlet memurları için hazırladı.

Kitap önerileri listemizde sizler için en iyi ve en uygun kitapları seçerek hazırlamaya çalıştık. Geçmiş yıllarda KPSS sınavlarına giren öğrencilerden ve yıllardır KPSS derslerini anlatan dershane hocalarından aldığımız öneriler ile bu listeyi hazırladık. Siz de bu KPSS Tarih Kitap Önerileri listemizde bulunan kitapları tercih ederek rakiplerinizin önüne geçebilir ve hayaliniz olan devlet memurluğuna doğru büyük bir adım atabilirsiniz.

Sizler için hazırladığımız Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) hazırlık için diğer yazılara ulaşmak için aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz.
KPSS Lisans Konuları KPSS Önlisans Konuları KPSS Ortaöğretim Konuları KPSS Lisans Çıkmış Sorular ve PDF KPSS Önlisans Çıkmış Sorular ve PDF

KPSS Ortaöğretim Çıkmış Sorular ve PDF

2022 KPSS Tarih Kitap Önerileri

2022 KPSS sınavına girecek adaylar için en iyi KPSS Tarih kitap önerileri listesini hazırladık. Piyasadaki birçok kitabı inceleyerek hazırladığımız bu listedeki kitapların hepsi başarılı bir sınav hikayesi için sizlere yardımcı olacaktır.

Kitap önerileri listemizde yer alan kitaplar iyiden kötüye şeklinde bir sıralama ile yapılmamıştır. Listenin tamamı oldukça kaliteli ve başarılı kitaplardan oluşmaktadır. Kitaplar belli bir faktöre göre sıralanmamıştır. Açıklamalarını okuyarak hangi kitap aklınıza daha çok uygun gelirse satın alabilirsiniz. Sınavlara hazırlıkta Öğrenci Yardım olarak başarılar dileriz.
Kitap isimlerinin altında her bir kitap için açıklamalarda ve bilgilendirmelerde bulunduk. Bu açıklamalarda kitabın sayfa sayısı, yazarı, yayınevi, fiyatı, soru kalitesi gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Fiyat etiketleri yayınevi tarafından belirlenen etiket fiyatlarıdır. İnternetten ya da kırtasiyeden satın almak istediğinizde daha ucuza ve indirimli bir şekilde bulabilmeniz mümkündür.
2020 KPSS Kadir Koç ile Başlarım Şimdi Tarih Çalışmaya Ders Notları

2020 KPSS Kadir Koç ile Başlarım Şimdi Tarih Çalışmaya Ders Notları

Yönerge yayınları tarafından piyasaya sürülen bu kitap Tarih Öğretmeni Kadir Koç tarafından yazılmıştır. Kitap konu anlatımlı olarak hazırlanmıştır. Tablolarla önemli özet bilgiler, kısaltmalarla anlatım, karikatürlerle zenginleştirilmiş iç tasarım, kodlamalarla ezberleme, çıkması muhtemel bilgiler, 200’den fazla soru – cevap ve kitabın tamamı ders dili anlatımıyla düzenlenmiştir. 96 sayfadan oluşan 2020 KPSS Kadir Koç ile Başlarım Şimdi Tarih Çalışmaya Ders Notları kitabı 17,50 TL fiyat etiketine sahiptir. 2022 KPSS Tarih Kitap Önerileri listemizde kendine yer buluyor.

Kozmik Oda Yayınları 2020 KPSS Tarih Çıkmamış Sorular Soru Bankası

Kozmik Oda Yayınları 2020 KPSS Tarih Çıkmamış Sorular Soru Bankası

KPSS Lisans sınavı Genel Kültür testinde sorulan tarih sorularında çıkması beklenen ama henüz çıkmamış sorular olarak tahmin edilen soruların yer aldığı kitaptır. Kozmik Oda Yayınları tarafından KPSS adayları için hazırlanan bu kitap 144 sayfadan oluşmaktadır ve 12,90 TL fiyat etiketine sahiptir. Kitaptaki soruların tamamı yeni nesil, yeni tarz sorulardan oluşmaktadır.

Pelikan Yayınları KPSS Mükremin Hocayla Tarih Soru Avı 101 Çözümlü Soru

Pelikan Yayınları KPSS Mükremin Hocayla Tarih Soru Avı 101 Çözümlü Soru

Pelikan Yayınları tarafından piyasaya sürülen bu kitap Tarih Öğretmeni Mükremin Karaca yazmıştır. KPSS Lisans sınavı için Genel Kültür Tarih dersini full tekrar yapabileceğiniz ve çıkması en çok beklenen 101 çözümlü soru bu kitapta yer alıyor. Pelikan Yayınları KPSS Mükremin Hocayla Tarih Soru Avı 101 Çözümlü Soru kitabı 208 sayfadan oluşuyor ve 19,90 TL fiyat etiketine sahiptir.

Yargı Yayınları 2020 Tüm Adaylar İçin TARİHPERVER Soru Bankası

Yargı Yayınları 2020 Tüm Adaylar İçin TARİHPERVER Soru Bankası

Yargı Yayınları 2020 Tüm Adaylar İçin TARİHPERVER Soru Bankası Hikmet Aksakal tarafından yazılmıştır. 272 sayfadan oluşan kitap 29,00 TL fiyat etiketine sahiptir. KPSS Lisans sınavına girecek tüm adaylar için hazırlanmıştır. Kitap içinde yüzde yüz ÖSYM tarzı ve yeni nesil sorular bulunmaktadır. Kitap her seviyeye uygun olacak şekilde yazılmıştır. Kitapta onlarca boşluk doldurma uygulaması yapılmıştır. 2022 KPSS Tarih Kitap Önerileri listemizde kendine yer buluyor.

Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı