KPSS HazırlıkKaynak Tavsiyeleri

2022 KPSS Paragraf Kitap Önerileri

KPSS Lisans sınavına girecek adaylar için 2022 KPSS Paragraf Kitap Önerileri listesini hazırladık. En iyi KPSS Paragraf kitap önerileri geleceğin devlet memurları için Öğrenci Yardım ekibi tarafından özenli bir şekilde hazırlandı.

Kitap önerileri listemizi hazırlarken sizler için en iyi ve en uygun kitaplar seçmeye çalıştık. Önceki yıllarda KPSS sınavına giren başarılı bir sonuç çıkartan öğrenciler ve yıllardır KPSS derslerini anlatan dershane öğretmenlerinden aldığımız tavsiyeler doğrultusunda bu listeyi oluşturduk. Siz de KPSS Kitap Önerileri listemizde bulunan kitapları tercih ederek sınavdaki başarınızı katlayabilir ve rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Sizler için hazırladığımız Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) hazırlık için diğer yazılara ulaşmak için aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz.
KPSS Lisans Konuları KPSS Önlisans Konuları KPSS Ortaöğretim Konuları KPSS Lisans Çıkmış Sorular ve PDF KPSS Önlisans Çıkmış Sorular ve PDF

KPSS Ortaöğretim Çıkmış Sorular ve PDF

2022 KPSS Paragraf Kitap Önerileri

2022 KPSS sınavına girecek adaylar için en iyi KPSS Paragraf kitap önerileri listesini hazırladık. Piyasadaki birçok kitabı inceleyerek hazırladığımız bu listedeki kitapların hepsi başarılı bir sınav hikayesi için sizlere yardımcı olacaktır.

Kitap önerileri listemizde yer alan kitaplar iyiden kötüye şeklinde bir sıralama ile yapılmamıştır. Listenin tamamı oldukça kaliteli ve başarılı kitaplardan oluşmaktadır. Kitaplar belli bir faktöre göre sıralanmamıştır. Açıklamalarını okuyarak hangi kitap aklınıza daha çok uygun gelirse satın alabilirsiniz. Sınavlara hazırlıkta Öğrenci Yardım olarak başarılar dileriz.
Kitap isimlerinin altında her bir kitap için açıklamalarda ve bilgilendirmelerde bulunduk. Bu açıklamalarda kitabın sayfa sayısı, yazarı, yayınevi, fiyatı, soru kalitesi gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Fiyat etiketleri yayınevi tarafından belirlenen etiket fiyatlarıdır. İnternetten ya da kırtasiyeden satın almak istediğinizde daha ucuza ve indirimli bir şekilde bulabilmeniz mümkündür.
Metin Yayınları Tüm Sınavlar İçin Paragraf Soru Bankası

Metin Yayınları Tüm Sınavlar İçin Paragraf Soru Bankası

Metin yayınları tarafından piyasaya sürülen bu kitap KPSS ve diğer tüm ÖSYM sınavları için kullanılacak Paragraf soru bankasıdır. Tamamı video çözümlü olan bu kitabı alarak çözemediğiniz soruların çözümlerini öğrenebilirsiniz. Kitap içinde klasik tarzda sorular “öğreniyorum” testleri içinde yer alıyor. Son yıllarda en çok sorulan soru tipleri olan yeni tarz sorular ise “pekiştiriyorum” testleri adı altında verilmiş. “Üniversiteliyim” ve “Fark Atıyorum” testlerindeki sorular ise biraz daha zor ve biraz daha sınavın üstünde şekilde hazırlanmıştır. 240 sayfadan oluşan Metin Yayınları Tüm Sınavlar İçin Paragraf Soru Bankası kitabı 44,90 TL fiyat etiketine sahiptir.

Yargı Yayınları TYT AYT MSÜ KPSS ALES İçin Tam Marifetli Paragraf Soru Bankası

Yargı Yayınları TYT AYT MSÜ KPSS ALES İçin Tam Marifetli Paragraf Soru Bankası

144 sayfadan oluşan Yargı Yayınları TYT AYT MSÜ KPSS ALES İçin Tam Marifetli Paragraf Soru Bankası kitabı 14,90 TL fiyat etiketine sahiptir. Engin Genç ve Ahmet Taş tarafından yazılan kitap Yargı Yayınları tarafından piyasaya sürülmüştür. Kitap içinde yeni nesil sorular, ALES tipi sorular, sözel mantık ve muhakeme soruları, öncüllü sorular, özgün tarz sorular ve nokta atış bilgiler yer almaktadır.

Pelikan Yayınları Fulleten Paragraf Soru Bankası

Pelikan Yayınları Fulleten Paragraf Soru Bankası

Pelikan Yayınları tarafından piyasaya sürülen ve Rüştü Bayındır tarafından yazılan kitap 284 sayfadan oluşmakta ve 47,50 TL fiyat etiketi ile satışa sunulmaktadır. Tecrübe serisinin yazarından Fulleten Paragraf Soru Bankası ismiyle tüm sınavlar için uygundur. KPSS Paragraf Kitap Önerileri listemizde yer almaktadır.

Tercih Akademi Yayınları KPSS Paragraf Soru Bankası

Tercih Akademi Yayınları KPSS Paragraf Soru Bankası

128 sayfadan oluşan Tercih Akademi Yayınları KPSS Paragraf Soru Bankası 20,00 TL fiyat etiketine sahiptir. Mehmet Görgünoğlu tarafından yazılan kitap KPSS sınavlarındaki paragraf sorularına uygun şekilde hazırlanmıştır. Yeni nesil sorular tamamen ÖSYM tadında hazırlanmıştır. KPSS öğrencileri bu kitap rahatlıkla tercih edebilir. KPSS Paragraf Kitap Önerileri listemizde yer almaktadır.

Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı