Kaynak TavsiyeleriKPSS Hazırlık

2022 KPSS Matematik Kitap Önerileri

2022 KPSS Matematik Kitap Önerileri listemizde sizler için en çok satılan ve tercih edilen kitapları bir araya getirdik. KPSS Soru Bankası kitap önerilerimizi sizlere sunduk.

2022 KPSS Matematik Kitap Önerileri listemizi yaparken iki şekilde oluşturduk. Aşağıda da görebileceğiniz gibi hem konu anlatımlı hem de soru bankası kitap önerilerini bulabilirsiniz. Her kitap hakkında kısa bilgiler vererek doğru seçim yapmanızı sağlamaya çalıştık.

Aşağıdaki buton yardımıyla KPSS – Kamu Personeli Seçme Sınavı ile ilgili sitemizde bulunan diğer yazılara ulaşabilirsiniz.

KPSS ile ilgili Tüm Yazılar

2022 KPSS Matematik Kitap Önerileri

2022 KPSS Matematik Kitap Önerileri listemiz aşağıda bulunmaktadır. KPSS Matematik soru bankası ve KPSS Matematik konu anlatımlı kaynak tavsiyeleri listemizi inceyebilirsiniz.

KPSS Matematik Soru Bankası Önerileri

KPSS Matematik soru bankası kitap önerileri aşağıda yer almaktadır.

Benim Hocam Yayınları KPSS Matematik Soru Bankası

Benim Hocam Yayınları KPSS Matematik Soru Bankası

Benim Hocam YouTube kanalındaki konu anlatım videolarıyla tanıdığımız İlyas Güneş tarafından yazılmıştır. Hem YouTube’dan ders videolarını izleyebilir hem de soru çözebilirsiniz. Aynı zamanda ders videolarında çözdüğü sorulardan oluşan video ders notları kitabına da konu anlatımlı kitap önerilerinde yer verdik. KPSS mantığı ile uyumlu şekilde hazırlanmış, piyasanın en çok satan KPSS Matematik kitabıdır. Kitaptaki soruların tamamı video çözümlüdür. Çözemediğiniz bir soru olduğunda video çözümünü izleyerek öğrenebilirsiniz.


Yediiklim Yayınları KPSS Matematik Soru Bankası

Yediiklim Yayınları KPSS Matematik Soru Bankası

Yediiklim yayınlarının hazırladığı bu kitap en çok satan ve tercih edilen KPSS Matematik kitaplarından bir tanesidir. Bumerang Serisi adı altında piyasaya sürülen kitaptaki soruların tamamı video çözümlüdür. Öğrendiğiniz matematik konularını pekiştirmek için çözebileceğiniz kaliteli sorulardan oluşmaktadır. Kitap içinde sizi zorlayan sorular olsa da genel olarak kolay ve orta seviye sorular yer almaktadır. Bu kitabı çözen bazı adaylar soru sayısının azlığından şikayet etse de yine de başarılı bir kitap olduğunu söylüyorlar.


Yargı Yayınları KPSS Matematik Soru Bankası

Yargı Yayınları KPSS Matematik Soru Bankası

KPSS Matematik kitap önerileri listemizde yer alan bir diğer kitap da Yargı yayınlarından oluyor. Oldukça kalın olan bu kitap 537 sayfadan oluşuyor. Bol soru çözmek isteyen KPSS adaylarının tercih edebileceği bir kitap oluyor. Kitabın zorluk seviyesine gelecek olursak ne kolay ne zor, tam kıvamında bir zorlukta sorular bulunuyor. Sınav ayarında pratik yapmak için ideal bir kitap olarak karşımıza çıkıyor. Diğer kitaplar gibi Yargı yayınlarının KPSS Matematik Soru Bankası kitabı da tamamı video çözümlüdür.


KPSS Matematik Konu Anlatımlı Kitap Önerileri
Benim Hocam Yayınları KPSS Matematik Konu Anlatımı

Benim Hocam KPSS Matematik Konu Anlatımı

İlyas Güneş tarafından yazılan bu kitap KPSS Matematik için konu anlatımlı bir kitaptır. Benim Hocam YouTube kanalındaki ders videolarının paylaşıldığı kitap olan Video Ders Notları ile karıştırılmamalıdır. Bu kitap tamamen konu anlatımı yaparak matematik öğretmeye çalışmaktadır. Basit ve sade anlatımla adaylara matematik konularını en ince ayrıntılarına kadar öğretmeyi amaçlar.


Yargı Yayınları KPSS Matematik Ders Notları

Yargı Yayınları KPSS Matematik Ders Notları

Yargı yayınları KPSS Matematik ders notları kitabı da KPSS Matematik kitap önerileri listemizde kendine yer buluyor. Bu kitap “kısa ve öz” ilkesiyle hazırlanarak matematik konularını pratik bilgilerle öğretmeyi amaçlayan konu anlatımlı bir kitaptır. Fiyatı da oldukça ucuz bir kitaptır.


KPSS ile ilgili Tüm Yazılar

2022 KPSS Matematik Kitap Önerileri yazımız hakkında aklınıza takılan bir soru varsa yorumlar bölümünden belirtmeyi unutmayın.

 

Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı