DGS HazırlıkKaynak Tavsiyeleri

2022 DGS Sayısal Kitap Önerileri

Sevgili öğrenciler, bu yazımızda 2022 DGS sınavına girecek adaylar için 2022 DGS Sayısal Kitap Önerileri listesini derledik. Öğrenci Yardım ile en iyi 2022 DGS Sayısal Kitap Önerileri listesi sizlerle!

Kitap önerileri listelerimizi hazırlarken sizleri sınavda başarıya sürükleyecek en iyi ve en başarılı kitapları kullanarak derlemeye çalıştık. Daha önce DGS sınavına girerek iyi bir sonuç almış öğrencilerden ve yıllardır dershanelerde, okullarda DGS derslerini anlatan öğretmenlerden aldığımız tavsiyeler öneriler ile bu listeleri oluşturduk. Siz de DGS Kitap Önerileri listemizde bulunan kitapları tercih ederek rakiplerinize fark atabilir ve üniversite hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

DGS Sayısal Kitap Önerileri DGS Eşit Ağırlık Kitap Önerileri

DGS Sözel Kitap Önerileri

2022 DGS Sayısal Kitap Önerileri

2022 DGS Sayısal Kitap Önerileri listemizde aşağıda yer almaktadır. DGS Sayısal Soru Bankası ve DGS Sayısal Konu Anlatımlı kaynak tavsiyeleri için listemizden faydalanabilirsiniz. Piyasada satışta olan birçok farklı kitabı inceleyerek en iyi ve en başarılı kitapları seçmeye çalıştık. Bu kitapları çözerek DGS sınavındaki netlerinizi arttırabilir ve başarıya giden yolda daha hızlı adımlar atmaya başlayabilirsiniz.

Kitap önerileri listemizde yer alan kitaplar iyiden kötüye şeklinde bir sıralama ile yapılmamıştır. Listenin tamamı oldukça kaliteli ve başarılı kitaplardan oluşmaktadır. Kitaplar belli bir faktöre göre sıralanmamıştır. Açıklamalarını okuyarak hangi kitap aklınıza daha çok uygun gelirse satın alabilirsiniz. Sınavlara hazırlıkta Öğrenci Yardım olarak başarılar dileriz.
Kitap isimlerinin altında her bir kitap için açıklamalarda ve bilgilendirmelerde bulunduk. Bu açıklamalarda kitabın sayfa sayısı, yazarı, yayınevi, fiyatı, soru kalitesi gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Fiyat etiketleri yayınevi tarafından belirlenen etiket fiyatlarıdır. İnternetten ya da kırtasiyeden satın almak istediğinizde daha ucuza ve indirimli bir şekilde bulabilmeniz mümkündür.
2022 Birey Gelişim Serisi Matematik B Orta Düzey Video Çözümlü Soru Bankası Birey Yayınları

Birey Gelişim Serisi Matematik B Orta Düzey Video Çözümlü Soru Bankası Birey Yayınları

Birey Yayınları tarafından hazırlanan bu kitap 384 sayfadan oluşmakta ve 88,00 TL fiyat etiketine sahiptir. İnternette 50 TL ile 55 TL arasında satışı yapılan siteler vardır. Kitap içindeki sorular temel ve orta düzeydedir. Tüm üniversite sınavları için çözülebilen bu kitap temel atmak isteyen öğrenciler için hazırlanmıştır.

2022 DGS Yeni Nesil Problemler Soru Bankası Marka Yayınları

2020 DGS Yeni Nesil Problemler Soru Bankası Marka Yayınları

Marka Yayınları tarafından piyasaya sürülen bu kitap Yasin Kara tarafından yazılmıştır. 168 sayfadan oluşan kitap 34,90 TL fiyat etiketine sahiptir. Kitaptaki soruların tamamı video çözümlüdür. YouTube Hocam youtube kanalında tüm soruların çözümlerine ulaşabilirsiniz. Kitapta DGS sınavında sorulan yeni nesil problemler bulunmaktadır. ÖSYM tarzına uygun olacak şekilde hazırlanmıştır.

2022 DGS Sayısal Video Çözümlü Soru Bankası İntibak Yayınları

2020 DGS Sayısal Video Çözümlü Soru Bankası İntibak Yayınları

İntibak Yayınları tarafından piyasaya sürülen DGS Sayısal Soru Bankası kitabı, 464 sayfadan oluşmakta ve 45,50 TL fiyatına sahiptir. Kitap içindeki sorular ÖSYM tarzında hazırlanmıştır. Tamamı video çözümlü olan bu kitabı tercih ederek çözemediğiniz tüm soruların çözümlerini izleyerek öğrenebilirsiniz. DGS Sayısal Kitap Önerileri listemizde kendine yer bulmaktadır.

2022 DGS Depar Yeni Nesil Problemler Tamamı Çözümlü Soru Bankası Kariyer Meslek Yayınları

2020 DGS Depar Yeni Nesil Problemler Tamamı Çözümlü Soru Bankası Kariyer Meslek Yayınları

Kariyer Meslek Yayınları tarafından piyasaya sürülen bu kitap DGS Yeni Nesil Problemler sorularından oluşmaktadır. 17,00 TL fiyat etiketine sahip kitap, 168 sayfadan oluşmaktadır. Kitaptaki soruların tamamı yeni nesil ve ÖSYM tarzına uygun olacak şekilde hazırlanmıştır. Soruların tamamı video çözümlüdür. Bu sayede çözemediğiniz tüm soruların çözümlerini izleyerek öğrenebilirsiniz.

2022 DGS Matematik Çözümlü Soru Bankası Tasarı Eğitim Yayınları

2020 DGS Matematik Çözümlü Soru Bankası Tasarı Eğitim Yayınları

Tasarı Eğitim Yayınları tarafından hazırlanan bu kitap Cem Öztürk tarafından yazılmıştır. 512 sayfadan oluşan kitap 79,00 fiyat etiketine sahiptir. İnternette 55 TL ile 60 TL arasında satılan kitap satış siteleri bulunmaktadır. Kitaptaki soruların tamamı ÖSYM tarzına uygun olacak şekilde hazırlanmıştır.

Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı