Kaynak Tavsiyeleri

2022 AYT Tarih Kitap Önerileri

2022 AYT Tarih Kitap Önerileri arıyorsanız doğru adrestesiniz. Sözelciler için kitap önerileri listemize devam ediyoruz.

2022 YKS sınavına hazırlanan öğrencileri için en iyi AYT Tarih kitap önerileri listesini sizler için hazırlamaya çalıştık. Siz de beğendiğiniz kitapları yorumlar bölümünde belirtebilirsiniz.

2022 AYT Tarih Kitap Önerileri yazımızda önerdiğimiz her kitap için bilgiler vermeye çalıştık. Bu bilgilerden yararlanarak kendinize uygun bir kitap seçebilirsiniz. Kendi seviyenizde bir kitap seçerek daha hızlı ilerleyebilirsiniz.

Kitap önerileri yaparken piyasada en çok tercih edilen, öğrencilerin çözerken en çok sevdiği, öğretmenlerin en çok tavsiye ettiği, kitabın içeriği, kendini yeni sınav sistemine ne kadar güncellediği gibi faktörler göz önünde bulundurarak hazırlanmıştır.
2022 YKS (TYT-AYT) Konuları ve Soru Dağılımları 2022 TYT Kitap Önerileri için tıklayınız 2022 AYT Kitap Önerileri için tıklayınız 2022 TYT Deneme Önerileri için tıklayınız 2022 AYT Deneme Önerileri için tıklayınız

 

2022 AYT Tarih Kitap Önerileri

2022 AYT Tarih Kitap Önerileri yazımızda sizler için hem soru bankası hem de konu anlatımlı kitap önerilerinde bulunmaya çalıştık.

Önerilen Yazı: Kitap Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Önerilen Yazı: 2022 AYT Tarih Konuları ve Soru Dağılımları

AYT Tarih Soru Bankası Kitap Önerileri

Benim Hocam AYT Tarih Soru Bankası

Benim Hocam AYT Tarih Soru Bankası

Benim Hocam YouTube kanalında konu anlatımı videolarıyla bilinen, KPSS adaylarının da çok sevdiği Ramazan Yetgin tarafından yazılmıştır. Piyasada en çok tercih edilen kitaplardan biri olan bu kitap ile AYT Tarih dersine tam olarak hazırlanacaksınız. ÖSYM tarzı kaliteli sorularla donatılmış bu kitabın tamamı video çözümlüdür. Böylece çözemediğiniz soruların çözümlerini izleyebilirsiniz.


Karekök Yayınları AYT Tarih Soru BankasıKarekök Yayınları AYT Tarih Soru Bankası

Zor seviye bir kaynak arıyorsanız öncü tercihiniz mutlaka Karekök yayınları olmalıdır. Zor olmasıyla bilinen bu yayının kitapları zor olduğu kadar da kalitelidir. Yeni nesil sınav sistemine ile tam uyumlu olarak hazırlanan kitaptaki soruların tamamı video çözümlüdür. Karekök Video Çözüm uygulamasını telefonunuza indirerek çözemediğiniz soruların çözümünü izleyebilirsiniz.


Hız ve Renk Yayınları AYT Tarih Soru Bankası

Hız ve Renk Yayınları AYT Tarih Soru Bankası

Hız ve Renk yayınlarının kitaplarında kolaydan zora doğru giden test seviyeleri bulunuyor. Böylece çalıştığınız konu hakkında kolay, orta ve zor seviye sorular çözerek basamak basamak bilginizi pekiştirebilirsiniz. AYT Tarih soru bankası kitabının tamamı video çözümlüdür. Hız ve Renk Video Çözüm uygulaması ile çözümlere ulaşabilirsiniz.


AYT Tarih Konu Anlatımlı Kitap Önerileri

Benim Hocam AYT Tarih Video Ders Notları

Benim Hocam AYT Tarih Video Ders Notları

Benim Hocam YouTube kanalında Ramazan Yetgin tarafından anlatılan AYT Tarih konu anlatım videolarının tamamını bu kitapta bulabilirsiniz. Videolarla eş zamanlı olarak ilerleyen bu kitap sayesinde not alarak zaman kaybetmezsiniz.


2022 AYT Tarih Kitap Önerileri hakkında yorumlarınızı aşağıdaki yorumlar bölümünden yapabilirsiniz. Sizin de önermek istediğiniz kitaplar varsa yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı