Kaynak Tavsiyeleri

2022 AYT Sayısal Deneme Önerileri

Sizler için 2022 AYT Sayısal Deneme Önerileri listesi oluşturduk. 2022 YKS sınavı için en iyi AYT Sayısal Deneme tavsiyeleri yaptık.

Sayısal dersler öğrencileri gerçek anlamda zorlayan derslerdir. AYT oturumundaki sayısal derslerin soruları kolay değildir. Öğrenciler sayısal derslerde başarılı olmak için çok çalışmaları gerekir. Bu çalışmalarda ilerlemelerini görmek, konu eksiklerini belirlemek ve bu eksikleri kapatabilmek için mutlaka deneme çözmelidirler.

AYT oturumunda toplam 160 soru bulunur ve bu soruların sadece 80 tanesi sayısal puan türünü etkilemektedir. AYT denemesi alırken kendi puan türünüzden olmayan testleri çözmenize gerek yoktur. Sizleri düşünerek sadece sayısal derslerinin bulunduğu AYT Sayısal Deneme Önerileri listesini oluşturduk. Aşağıda listeyi bulabilirsiniz. Eğer sadece tek bir dersin bulunduğu ya da sadece Fen bilimleri derslerinin bulunduğu denemeleri çözmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantılara giderek yazımızı okuyabilirsiniz.

2022 AYT Sayısal Deneme Önerileri

AYT Sayısal Deneme Önerileri listesinde yer alan denemeleri aşağıda bulabilirsiniz.

3D Yayınları AYT Sayısal Denemeleri

3D Yayınları AYT Sayısal Denemeleri

3D yayınları tarafından hazırlanan AYT sayısal denemeleri kitabı içinde 5 adet AYT sayısal denemesi bulunmaktadır. Kitabın zorluk seviye kolay, orta ve zor yani karışık bir biçimdedir. Aynı ÖSYM’nin yaptığı gibi her seviyeden soruları bulundurmaktadır. Denemelerdeki sorular son yapılan AYT sınavına göre hazırlanmıştır, yeni nesil özgün sorulardan oluşmaktadır. ÖSYM tarzındaki kitapçıklardan hazırlanmıştır. Denemelerin tamamı video çözümlüdür.


Bilgi Sarmal Yayınları AYT Sayısal Depar Denemeleri

Bilgi Sarmal Yayınları AYT Sayısal Depar Denemeleri

Bilgi Sarmal yayınları tarafından hazırlanmış olan AYT Sayısal Depar denemeleri kitabı, ÖSYM’nin sorduğu AYT sorularıyla benzer olarak hazırlanmıştır. Kolay, orta ve zor seviye sorularla gerçek sınav gibi sorulardan oluşmaktadır. Kitabın içinde 3 tane AYT sayısal denemesi bulunmaktadır. Denemelerin tamamı video çözümlüdür.


Tonguç Akademi AYT Sayısal Ayna Denemeleri

Tonguç Akademi AYT Sayısal Ayna Denemeleri

Tonguç Akademi tarafından piyasaya sürülen bu kitap, 3 adet yeni nesil AYT denemesinden oluşuyor. Denemelerdeki sorulan AYT sorularına uygun olacak şekilde hazırlanmıştır. Denemelerin tamamı video çözümlüdür. Çözemediğiniz soruların video çözümlerini uygulamayı indirerek izleyebilirsiniz.


Hocalara Geldik AYT Sayısal Konsantrasyon Denemeleri

Hocalara Geldik AYT Sayısal Konsantrasyon Denemeleri

Hocalara Geldik ekibini YouTube kanalından da tanıyor olmalısınız. Hocalara Geldik ekibin çıkardığı bu kitap içinde 5 adet AYT sayısal denemesi bulunmaktadır. ÖSYM tarzı hazırlanan bu sorular, ÖSYM sınavlarındaki zorluk seviyesine eş değerdir. Denemelerin tamamı video çözümlüdür.


Kafadengi Yayınları AYT Sayısal Denemeleri

Kafadengi Yayınları AYT Sayısal Denemeleri

Kafadengi yayınlarının çıkarmış olduğu AYT sayısal denemeleri kitabı piyasada en çok satılan ayt sayısal deneme kitaplarından bir tanesidir. Kitabın için 5 adet deneme bulunmaktadır. Denemelerdeki sorular ÖSYM’nin paylaştığı kazanımlara göre hazırlanmıştır.


Yayın Denizi Yayınları Tekrar Ettiren AYT Sayısal Denemeleri

Yayın Denizi Yayınları Tekrar Ettiren AYT Sayısal Denemeleri

Yayın Denizi yayınlarının piyasaya sürülen bu kitabın içinde 3 adet AYT Sayısal denemesi bulunmaktadır. Denemelerin tamamı video çözümlüdür. ÖSYM tarzı sorulardan oluşmaktadır.


Karekök Yayınları AYT Sayısal Denemeleri

Karekök Yayınları AYT Sayısal Denemeleri

Karekök yayınlarına ait bu kitap, piyasada iki şekilde vardır. Birinin içinde 12 deneme, birinin içinde 6 deneme bulunur. İki kitabın da soruları farklıdır. Ancak soru tipleri, zorluk seviyeleri aynıdır. Denemelerdeki sorular gerçekten zor seviyededir. Hatta bazı yerlerde ÖSYM’nin de üstüne çıkmaktadır. AYT sınavının full’lemek istemiyorsanız çözmenize gerek olmayan bir kitaptır.


Hız ve Renk Yayınları AYT Sayısal Denemeleri

Hız ve Renk Yayınları AYT Sayısal Denemeleri

Hız ve Renk yayınlarının bu deneme kitabının içinde 5 adet deneme bulunmaktadır. Her denemenin zorluk seviyesi farklıdır. Yeşil, mavi, kırmızı, mor ve turuncu şeklinde sırasıyla kolaydan zora doğru denemelerin zorluk seviyeleridir. Yeni sınav sistemine uygun ve özgün sorulardan oluşmaktadır. Denemelerin tamamı video çözümlüdür.


Palme Yayınları AYT Sayısal Denemeleri

Palme Yayınları AYT Sayısal Denemeleri

Palme yayınlarının AYT sayısal denemeleri kitabında 10 adet deneme bulunmaktadır. Yeni sınav sistemine uygun ve özgün sorulardan oluşmaktadır. ÖSYM tarafından paylaşılan kazanımlara uygun olacak şekilde hazırlanmıştır.

AYT Sayısal Deneme Önerileri yazımızda siz de çözdüğünüz denemeleri önermek istiyorsanız aşağıda yorumlar kısmından belirtebilirsiniz.

Content Protection by DMCA.com
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı