Kaynak Tavsiyeleri

2022 AYT Matematik Deneme Önerileri

Sizler için 2022 AYT Matematik Deneme Önerileri listesi oluşturduk. 2022 YKS sınavı için güncel olarak hazırladığımız bu denemeleri çözerek ilerlemenizi görebilirsiniz.

Matematik dersi birçok öğrencinin zorlandığı bir derstir. Matematik dersini iyi anlıyorsanız bile başarılı olmak çok fazla soru tipi görmeniz gerekmektedir. AYT Matematik testinde sorulan sorular sizi zorlayacak seviyede olabilir. Bunun için önemli soru tiplerini ve bu soru tiplerini görünce nasıl çözeceğinizi öğrenmeniz gerekmektedir. Fazla soru tipi görmek için düzenli olarak deneme çözebilirsiniz.

Matematik denemesi çözmek için konularınızın bitmesini beklemeyin. Hiç matematik çalışmamış olsanız bile deneme çözebilirsiniz. Bu sayede hangi seviyede olduğunuzu görebilir ve ona göre çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Yeni bir konu bitirdikçe veya haftada bir kez ya da kendinizi uygun düzenlediğiniz bir deneme çözme planıyla bunu yapabilirsiniz.

Deneme çözdükten sonra mutlaka ve mutlaka çözemediğiniz, boş bıraktığınız, yanlış yaptığınız soruları çözebilen birine, arkadaşınıza ya da öğretmeninize çözdürün ve çözümünü öğrenin. Netleriniz çözemediğiniz soruları çözerek artacaktır. Yanlış yaptığınız ya da çözemediğiniz konuları belirleyerek o konulara tekrar çalışın.

Aşağıdaki butona tıklayarak genel AYT deneme önerileri ve branş deneme önerileri yazılarına ulaşabilirsiniz.

2022 AYT Deneme Önerileri

2022 AYT Matematik Deneme Önerileri

AYT Matematik Deneme Önerileri listesinde yer alan denemeleri aşağıda bulabilirsiniz.

Üç Dört Beş Yayınları AYT Matematik Denemeleri

Üç Dört Beş Yayınları AYT Matematik Denemeleri

Üç Dört Beş yayınlarının deneme kitabında 10 adet AYT Matematik denemesi bulunmaktadır. Denemelerin zorluk seviyesi şu şekilde belirlenmiştir: 2 adet başlangıç seviyesi deneme, 6 adet orta seviye deneme ve 2 adet ileri seviye deneme. Denemeler günlük hayat uygulamaları tarzında sorular, klasikleşmiş soru tipleri, seçici sorular ve geometri soruları sözel ağırlıklı olan sorulardan oluşmaktadır. Denemelerin tamamı video çözümlüdür. Üç Dört Beş Video Çözüm uygulamasını indirerek çözemediğiniz soruların video çözümlerini izleyebilirsiniz.


Acil Yayınları AYT Acil Matematik Reaksiyon Denemeleri

Acil Yayınları AYT Acil Matematik Reaksiyon Denemeleri

Acil yayınları tarafından piyasaya sürülen AYT Acil Matematik Reaksiyon Denemeleri kitabında 12 AYT matematik denemesi bulunmaktadır. Denemeler yeni nesil ve ÖSYM tarzı sorulardan oluşmaktadır. Orta ve zor seviye bir denemedir. AYT Matematik testinde başarılı olmak istiyorsanız çözmeniz gereken denemelerdendir. Denemelerin tamamı video çözümlüdür.


Tonguç Akademi AYT Denemetre Matematik Denemeleri

Tonguç Akademi AYT Denemetre Matematik Denemeleri

Tonguç Akademi’nin hazırladığı bu deneme kitabının içinde 3 başlangıç seviye, 6 orta seviye, 3 zor seviye olmak üzere toplam 12 deneme bulunmaktadır. Son yapılan AYT sınavındaki Matematik testindeki soru tiplerine benzer sorulardan oluşmaktadır. Denemelerin tamamı video çözümlüdür.


Bilgi Sarmal Yayınları AYT Matematik Denemeleri

Bilgi Sarmal Yayınları AYT Matematik Denemeleri

Bilgi Sarmal yayınları tarafından piyasaya sürülen bu deneme kitabının içinde 15 adet AYT matematik denemesi bulunmaktadır. Denemeler kolay, orta ve zor seviye sorulardan oluşmaktadır. Son yapılan AYT sınavına uygun şekilde hazırlanmıştır. Denemelerin tamamı video çözümlüdür. Bilgi Sarmal Video Çözüm uygulamasını indirerek çözemediğiniz soruların çözümlerini izleyebilirsiniz.


Limit Yayınları AYT Yeni Nesil Hiper Matematik Denemeleri

Limit Yayınları AYT Yeni Nesil Hiper Matematik Denemeleri

Limit yayınlarının bu deneme kitabında 5 adet AYT matematik denemesi bulunmaktadır. Uygun fiyattan satılmaktadır. ÖSYM’nin kazanımlarına uygun şekilde sorular hazırlanmıştır.


Limit Yayınları Kronometre AYT Matematik Denemeleri

Limit Yayınları Kronometre AYT Matematik Denemeleri

Limit yayınları tarafından piyasaya sürülen bu deneme kitabında 15 adet AYT matematik denemesi bulunmaktadır. Yeni müfredata uygun şekilde hazırlanmıştır. Tüm sınav soru tipleri kitabın içinde bulunmaktadır. ÖSYM zorluğunda sorular bulunmaktadır. Denemelerin tamamı video çözümlüdür. Limit Video Çözüm uygulamasını telefonunuza indirerek çözemediğiniz soruların çözüm videolarını izleyebilirsiniz.


3D Yayınları Simülasyon AYT Matematik Denemeleri

3D Yayınları Simülasyon AYT Matematik Denemeleri

3D yayınlarının AYT Matematik Denemeleri kitabında 10 adet Simülasyon AYT matematik denemesi bulunmaktadır. Deneme kitabı koparmalı olacak şekilde hazırlanmıştır. Denemelerin zorluk seviyesi denemelere göre dağıtılmıştır. Kitabın içinde 3 kolay, 4 orta ve 3 zor deneme bulunmaktadır. Denemelerin tamamı video çözümlüdür.


Hız ve Renk Yayınları AYT Matematik Denemeleri

hız ve renk ayt matematik deneme

Hız ve Renk yayınları tarafından hazırlanan bu deneme kitabında 10 adet AYT matematik denemesi bulunmaktadır. Denemelerin içinde kazanım analiz tablosuyla ilerlemenizi daha net görebilirsiniz. ÖSYM tarzı sorularıyla karşımıza gelen denemelerin tamamı çözümlüdür.


Endemik Yayınları AYT Matematik Denemeleri

Endemik Yayınları AYT Matematik Denemeleri

Endemik yayınları tarafından piyasaya sürülen bu kitapta 12 adet AYT matematik denemesi bulunmaktadır. ÖSYM tarzı soruları ve gerçek sınav ile aynı zorluk seviyen sorulardan oluşmaktadır. Denemelerin tamamı video çözümlüdür.

Siz de çözdüğünüz denemeleri ve önermek istediklerinizi aşağıda yorumlar kısmından belirtebilirsiniz.

Content Protection by DMCA.com
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı