Kaynak Tavsiyeleri

2022 AYT Kimya Deneme Önerileri

Sizler için 2022 AYT Kimya Deneme Önerileri listesi oluşturduk. 2022 YKS sınavı için güncel olarak hazırladığımız bu denemeleri çözerek ilerlemenizi görebilirsiniz.

Kimya dersi sözel kısmı fazla ve karmaşık ifadelerin bulunduğu bir derstir. Bu nedenle kimya dersinde başarılı olmak bu dersi sevmekten geçer. Soru çözmeye geçmeden önce konuları mutlaka tam olarak bitirdiğinizden emin olmalısınız. Özellikle de AYT konularını çok iyi anlamadan bir sonraki konuya geçilmemelidir. Çünkü konular birbirleriyle bağlantılı şekildedir ve bir konuyu anlamadan diğer konuyu anlamak da zorlaşmaktadır.

Kimya dersine çalışırken konu ile ilgili kavramları iyi şekilde anlamalısınız. İyi şekilde anlamadan bir sonraki kavrama geçmemelisiniz. Zorlandığınız konuların üstüne gitmelisiniz. “Zaten anlamıyorum, yapamıyorum” diyip pes etmemelisiniz. Konuları iyi şekilde anladıktan sonra soru çözümüne geçebilirsiniz. Soru çözerken soru kökünü dikkatli okumalısınız. Başarılarınızı test etmek için de mutlaka deneme çözmeye özen gösterin.

Deneme çözdükten sonra mutlaka ve mutlaka çözemediğiniz, boş bıraktığınız, yanlış yaptığınız soruları çözebilen birine, arkadaşınıza ya da öğretmeninize çözdürün ve çözümünü öğrenin. Netleriniz çözemediğiniz soruları çözerek artacaktır. Yanlış yaptığınız ya da çözemediğiniz konuları belirleyerek o konulara tekrar çalışın.

Aşağıdaki butona tıklayarak genel AYT deneme önerileri ve branş deneme önerileri yazılarına ulaşabilirsiniz.

2022 AYT Deneme Önerileri

2022 AYT Kimya Deneme Önerileri

AYT Kimya Deneme Önerileri listesinde yer alan denemeleri aşağıda bulabilirsiniz.

Aydın Yayınları AYT Kimya Denemeleri

Aydın Yayınları AYT Kimya Denemeleri

Aydın yayınları tarafından hazırlanan bu deneme kitabında 30 adet AYT kimya denemesi bulunmaktadır. ÖSYM tarzında, MEB kazanımlarına uyumlu, yeni nesil sorulardan oluşmaktadır. Denemelerin tamamı video çözümlüdür.


Bilgi Sarmal Yayınları AYT Kimya Branş Denemeleri

Bilgi Sarmal Yayınları AYT Kimya Branş Denemeleri

Bilgi Sarmal yayınları tarafından hazırlanan bu deneme kitabında 25 adet AYT Kimya denemesi bulunmaktadır. Denemelerdeki sorular MEB kazanımlarına uyumlu ve ÖSYM’nin yeni nesil sorularından oluşmaktadır. Denemelerin tamamı video çözümlüdür. Bilgi Sarmal Video Çözüm uygulamasından çözemediğiniz soruların video çözümlerine ulaşabilirsiniz.


Hız ve Renk Yayınları AYT Kimya Denemeleri

Hız ve Renk Yayınları AYT Kimya Denemeleri

Hız ve Renk yayınları tarafından piyasaya sürülen bu deneme kitabında 24 adet AYT Kimya denemesi bulunmaktadır. Denemelerdeki sorular MEB kazanımlarına uyumlu ve ÖSYM’nin yeni nesil sorularından oluşmaktadır. Kitabın içinde bulunan kazanım analiz tablosu ile başarınızı inceleyebilirsiniz. Denemelerin tamamı video çözümlüdür. Hız ve Renk Video Çözüm uygulamasından çözemediğiniz soruların video çözümlerine ulaşabilirsiniz. Bu deneme kitabı, AYT Kimya Deneme Önerileri listemizde yer almaktadır.


Karekök Yayınları AYT Kimya Denemeleri

Karekök Yayınları AYT Kimya Denemeleri

Karekök yayınlarının hazırladığı AYT kimya denemeleri kitabında 30 adet kimya denemesi bulunmaktadır. Denemelerin tamamı video çözümlüdür. Karekök Video Çözüm uygulamasını indirerek çözemediğiniz soruların video çözümlerine ulaşabilirsiniz. Karekök yayınları zorluğuyla bilinir. AYT Kimya denemelerinde ise herkesin çözebileceği sorular bulunduğu gibi sizi gerçekten zorlayacak sorularda yer almaktadır.


Okyanus Yayınları AYT Kimya Denemeleri

Okyanus Yayınları AYT Kimya Denemeleri

Okyanus yayınlarının hazırladığı bu deneme kitabında 30 adet AYT kimya denemesi bulunmaktadır. Denemelerdeki sorular ÖSYM’nin son yıllarda sorduğu yeni nesil sorularıyla aynı şekildedir. Zorluk seviyesi de sınav ile aynıdır. Denemelerin tümü özel taktikli video çözümlüdür. Bu video çözümlere Okyanus Video Çözüm uygulamasından ulaşabilirsiniz.


Endemik Yayınları AYT Kimya Denemeleri

Endemik Yayınları AYT Kimya Denemeleri

Endemik yayınları tarafından piyasaya sürülen AYT kimya denemeleri kitabından 30 adet kimya denemesi yer almaktadır. ÖSYM tarzı yeni nesil sorular ve normal seviye zorluktadır. Denemelerin tamamı video çözümlüdür. Video çözümler için Endemik Video Çözüm uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Bu deneme kitabı, AYT Kimya Deneme Önerileri listemizde yer almaktadır.


PRF Paraf Yayınları AYT Kimya Denemeleri

PRF Paraf Yayınları AYT Kimya Denemeleri

PRF Paraf yayınları tarafından hazırlanan bu deneme kitabında 30 adet AYT Kimya denemesi bulunmaktadır. Denemelerdeki sorular MEB kazanımlarına uyumlu ve ÖSYM’nin yeni nesil sorularından oluşmaktadır. Denemelerin tamamı video çözümlüdür. Paraf Video Çözüm uygulamasından çözemediğiniz soruların video çözümlerine ulaşabilirsiniz.


Benim Hocam Yayınları AYT Kimya Denemeleri

Benim Hocam Yayınları AYT Kimya Denemeleri

Benim Hocam yayınları tarafından hazırlanan deneme kitabında 15 adet AYT kimya denemesi yer almaktadır. Bu deneme kitabı, Benim Hocam YouTube kanalında Kimya dersi için konu anlatım videoları paylaşan Görkem Şahin tarafından yazılmıştır. Denemelerin tamamı ÖSYM tarzında sorulardan oluşmaktadır ve video çözümlüdür. Bu deneme kitabı, AYT Kimya Deneme Önerileri listemizde yer almaktadır.


Kimya Adası AYT Kimya Denemeleri

Kimya Adası AYT Kimya Denemeleri

Kimya Adası YouTube kanalında Kimya dersi konu anlatımları yapan öğretmen tarafından yazılan bu deneme kitabında 30 adet AYT kimya denemesi bulunmaktadır. Denemelerin tamamı video çözümlüdür.


Palme Yayınları AYT Kimya Denemeleri

Palme Yayınları AYT Kimya Denemeleri

Palme yayınları tarafından piyasaya sürülen bu deneme kitabında 30 adet AYT kimya denemesi bulunmaktadır. Denemelerdeki sorular ÖSYM’nin son yıllarda sorduğu yeni tarz sorulara göre hazırlanmıştır. Denemelerin tamamı video çözümlüdür. Palme Video Çözüm uygulamasını indirerek çözemediğiniz soruların video çözümlerini ulaşabilirsiniz. Bu deneme kitabı, AYT Kimya Deneme Önerileri listemizde yer almaktadır.


Siz de çözdüğünüz ve beğendiğiniz denemeleri aşağıda bulunan yorumlar kısmından önerebilirsiniz.

Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı