Kaynak Tavsiyeleri

2022 AYT Geometri Kitap Önerileri

2022 AYT Geometri Kitap Önerileri için doğru yerdesiniz. Sizler için en iyi AYT Geometri kaynak önerileri listesini hazırladık.

2022 YKS sınavına girecek öğrenciler için 2022 AYT Geometri soru bankası önerileri ve 2022 AYT Geometri konu anlatımlı önerileri yaptık.

Aşağıda hem konu anlatımlı hem de soru bankası AYT Geometri kitap önerileri listemize ulaşabilirsiniz. Her kaynak hakkında ufak bilgilendirmeler yaparak karar verirken seçiminizi doğru yapmanızı sağlamaya çalıştık.

Kitap önerileri listesini oluştururken piyasada satılma oranı, öğrencilerin önerileri, öğretmenlerin önerileri, kitabın içeriği, kitaptaki soruların yeni nesil olup olmadığına bakılarak hazırlanmıştır.

2022 AYT Geometri Kitap Önerileri

AYT Geometri kitap önerileri listesini aşağıda soru bankası ve konu anlatımlı olarak ayırdık. Kitaplar hakkında kısa bilgilendirme yaptık ve kitapların zorluk seviyelerini de bu bilgilendirmelerde belirttik. Bu sayede kendi seviyenize uygun kitaplar seçebilirsiniz. Çünkü herkes geometri yapabilecek diye bir şey yok. Bazı öğrencilerin iyiyken, bazı öğrenciler geometri dersinde o kadar iyi değildir. Kendi seviyenizin çok üstünde ya da çok altında kitap almanızın faydasından çok zararı olacaktır.

Önerilen Yazı: Kitap Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Önerilen Yazı: 2022 AYT Geometri Konuları ve Soru Dağılımları

2022 YKS (TYT-AYT) Konuları ve Soru Dağılımları 2022 TYT Kitap Önerileri için tıklayınız 2022 AYT Kitap Önerileri için tıklayınız 2022 TYT Deneme Önerileri için tıklayınız 2022 AYT Deneme Önerileri için tıklayınız

2022 AYT Geometri Soru Bankası Önerileri

AYT Geometri kitap önerileri yazımızın bu bölümünde Soru Bankası Önerileri yapmaya çalıştık. Konu anlatımlı kaynak önerilerini yazının devamında bulabilirsiniz.

3D Yayınları AYT Geometri Soru Bankası

3D Yayınları Ayt geometri soru bankası

3D yayınları tarafından hazırlanan bu AYT Geometri soru bankası kitabı orta seviye bir kitaptır. İçinde kolay sorular da olsa zor sorular da olsa genel olarak orta seviye sorulardan oluşmaktadır. Kitabın içindeki sorular ÖSYM tarzına %100 uyumlu olacak şekilde hazırlanmıştır. Aynı zamanda kitabın içindeki soruların tamamı video çözümlüdür. 3D Video Çözüm uygulamasını indirerek çözemediğiniz soruların video çözümlerini izleyebilirsiniz.


Limit Yayınları TYT-AYT Geometri Soru Bankası

Limit Yayınları TYT-AYT Geometri Soru Bankası

Limit yayınları tarafından çıkarılan bu kitap hem TYT hem de AYT oturumu için kullanılabilmektedir. Bu kitap da orta seviye bir kitaptır. Orta seviye kitaplar ÖSYM sınavlarına yakın tarzda olmaktadır. Bu nedenle orta seviye kitaplar gözünüzü korkutmasın. Yeni sınav sistemine uyumlu olarak hazırlanan Limit AYT Geometri soru bankası kitabının tamamı video çözümlüdür.


Okyanus Yayınları AYT Geometri Soru Bankası

Okyanus Yayınları AYT Geometri Soru Bankası

Okyanus yayınlarının bu kitabı da orta seviye bir kitaptır. Kitap içindeki sorular kolaydan zora doğru ilerlemektedir. Böylece pekiştirme yaparak bilgilerinizin sağlamlaştırabilirsiniz. Kitabın içinde 1200’ü aşkın soru bulunmaktadır ve bu soruların tamamı video çözümlüdür. AYT Geometri Kitap Önerileri listemizde yer bulmaktadır.


Karekök Yayınları AYT Geometri Soru Bankası

Karekök Yayınları AYT Geometri Soru Bankası

Karekök yayınlarının hazırladığı bu kitap orta seviyenin biraz daha üstünde ve hatta sizi biraz da zorlayacak bir kitaptır. Kitap içinde bol miktarda pekiştirme yapabileceğiniz sorular bulunmaktadır. Kitabın tamamı video çözümlüdür. AYT Geometri Kitap Önerileri yazımızda kendine yer buluyor.

2022 AYT Geometri Konu Anlatımlı Önerileri

AYT Geometri kitap önerileri yazımızın bu bölümünde ise Konu Anlatımlı Önerilerine ulaşabilirsiniz.

Palme Yayınları AYT Geometri Konu Anlatımlı

Palme Yayınları AYT Geometri Konu Anlatımlı

Palme yayınlarının hazırladığı bu kitap yeni öğretim programına uygun olacak şekilde hazırlanmıştır. TYT Geometri kitap önerileri yazımızda konu anlatımlı kitap arayanlar için uygun bir kitaptır.

Limit Yayınları TYT-AYT Geometri El Kitabı

Limit Yayınları TYT-AYT Geometri El Kitabı

Limit yayınlarının bu kitabı ile hikaye kitabı boyunda otobüste, serviste hikaye okur gibi geometri çalışabilirsiniz. Hem TYT, hem de AYT geometri konularının bulunduğu bir kitapta konu anlatımlı kitap arayanlar için tavsiyemizdir.

2022 AYT Geometri Kitap Önerileri konusunda aklınızda takılı kalan herhangi bir soru varsa aşağıda yorumlar kısmında sormayı unutmayın.

Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı