Kaynak Tavsiyeleri

2022 AYT Fen Bilimleri Deneme Önerileri

Sizler için 2022 AYT Fen Bilimleri Deneme Önerileri listesi oluşturduk. 2022 YKS sınavı için güncel olarak hazırladığımız bu denemeleri çözerek ilerlemenizi görebilirsiniz.

Fen Bilimleri derslerine çalışırken not alarak çalışmalısınız. Özellikle kimya ve biyoloji dersleri çok sayıda sözel konuya sahiptir. Bu konuları iyi anlamanın yolu not almaktır. Sözel konulara not alarak çalışırsanız konuyu daha iyi kavrar ve soru çözerken aklınıza gelmeyen bir kısmı notlarınızdan bakarak çözebilirsiniz. Aynı zamanda notlarınızı sürekli olarak tekrar ederek konuyu unutmanızın önüne geçebilirsiniz.

Fen Bilimleri dersleri sadece konu anlatım kitaplarından öğrenilmesi güç derslerdir. Mutlaka bu dersleri birinin size anlatması gerekir. İster okul öğretmeninizden ister dershane öğretmeninizden ister de YouTube üzerindeki konu anlatım videoları yapan kanallardan fen bilimleri konu anlatımlarını dinleyerek çalışabilirsiniz.

Deneme çözdükten sonra mutlaka ve mutlaka çözemediğiniz, boş bıraktığınız, yanlış yaptığınız soruları çözebilen birine, arkadaşınıza ya da öğretmeninize çözdürün ve çözümünü öğrenin. Netleriniz çözemediğiniz soruları çözerek artacaktır. Yanlış yaptığınız ya da çözemediğiniz konuları belirleyerek o konulara tekrar çalışın.

Aşağıdaki butona tıklayarak genel AYT deneme önerileri ve branş deneme önerileri yazılarına ulaşabilirsiniz.

2022 AYT Deneme Önerileri

2022 AYT Fen Bilimleri Deneme Önerileri

AYT Fen Bilimleri Deneme Önerileri listesinde yer alan denemeleri aşağıda bulabilirsiniz.

Üç Dört Beş Yayınları AYT Fen Bilimleri Denemeleri

üç dört beş ayt fen deneme

Üç Dört Beş yayınlarının hazırlamış olduğu AYT fen bilimleri deneme kitabında 10 adet deneme bulunmaktadır. ÖSYM tarzında sorularla hazırlanmıştır. Kitabın içindeki sorular ÖSYM ile aynı zorluk seviyesindedir. Denemelerin 2 tanesi başlangıç seviye, 6 tanesi orta seviye, 2 tanesi ileri seviye zorluktadır. Denemelerin tamamı video çözümlüdür. Üç Dört Beş video çözüm uygulamasını indirerek çözemediğiniz soruların çözümünü izleyebilirsiniz.


Hız ve Renk Yayınları AYT Fen Bilimleri Denemeleri

hız ve renk ayt fen deneme

Hız ve Renk yayınları tarafından piyasaya sürülen bu kitabın içinde 10 adet AYT Fen Bilimleri Denemesi bulunmaktadır. Kitaptaki denemelerin soruları ÖSYM tarzı ve ÖSYM zorluk seviyesindedir. Kitabın tamamı video çözümlüdür.


Tonguç Akademi AYT Fenometre Yeni Nesil Fen Bilimleri Denemesi

tonguç ayt fen deneme

Tonguç Akademinin bu deneme kitabında 12 adet AYT Fen bilimleri denemesi bulunmaktadır. Denemelerin 3 tanesi temel seviye, 6 tanesi orta seviye, 3 tanesi üst seviye olarak zorluklara ayrılmıştır. Kitap yeni nesil ve ÖSYM tarzı sorulardan oluşmaktadır. AYT Fen Bilimleri Deneme Önerileri listemizde yer almaktadır.


3D Yayınları AYT Fen Bilimleri Simülasyon Denemeleri

3d ayt fen deneme

3D yayınları tarafından hazırlanan deneme kitabında 10 adet AYT Fen Bilimleri denemesi bulunmaktadır. Denemeler 3 kolay, 4 orta, 3 zor seviye olarak zorluk seviyelerine ayrılmıştır. ÖSYM tarzı ve yeni nesil sorular içermektedir. Tamamı video çözümlüdür. 3D Video Çözüm uygulamasını indirerek çözemediğiniz soruların çözümlerini izleyebilirsiniz.


Nitelik Yayınları AYT Fen Bilimleri Denemeleri

nitelik ayt fen deneme

Nitelik yayınları tarafından hazırlanan bu deneme kitabında 20 adet AYT Fen Bilimleri denemesi bulunmaktadır. Denemeler yeni nesil ve ÖSYM tarzı sorulardan oluşmaktadır. Soruların zorluk seviyesi ÖSYM ile aynı yani karışık şekilde ayarlanmıştır.


Endemik Yayınları AYT Fen Bilimleri Denemesi

endemik ayt fen deneme

Endemik yayınları tarafından piyasaya sürülen bu kitabın içinde 12 adet AYT fen bilimleri denemesi bulunmaktadır. Denemelerin tamamı video çözümlüdür. Endemik Video Çözüm uygulamasını indirerek çözemediğiniz soruların videosunu izleyebilirsiniz. Zorluk seviyesi ÖSYM ile aynı şekildedir.


Puan Yayınları Soru Analizli AYT Fen Bilimleri Denemeleri

puan yayınları ayt fen deneme

Puan yayınları tarafından hazırlanan bu deneme kitabının için 10 + 1 adet AYT fen bilimleri denemesi bulunmaktadır. Denemeler soru analizli olarak hazırlanmıştır. ÖSYM’nin yeni nesil sorularına uygun şekilde sorular hazırlanmıştır. Denemelerin tamamı video çözümlüdür. AYT Fen Bilimleri Deneme Önerileri listemizde yer almaktadır.


Esen Yayınları Çözümlü Mavi Seri AYT Fen Bilimleri Denemeleri

esen ayt fen deneme

Esen yayınlarının deneme kitabında 4 adet AYT fen bilimleri denemesi bulunmaktadır. Denemelerdeki sorular temel ve orta düzeydedir. Sizi çok fazla zorlayacak soru bulunmamaktadır. Soruların tamamı çözümlü olarak verilmiştir. ÖSYM’nin yeni tarz sorularına uygun şekilde hazırlanmıştır.


Limit Yayınları Kronometre AYT Fen Bilimleri Denemeleri

limit ayt fen deneme

Limit yayınları tarafından piyasaya sürülen bu kitabın içinde 20 adet AYT Fen Bilimleri denemesi yer almaktadır. Denemelerin tamamı video çözümlüdür. Limit Video Çözüm uygulamasını indirerek çözemediğiniz soruların video çözümlerini izleyebilirsiniz. ÖSYM’nin yeni tarz sorularına uygun olarak hazırlanmıştır. AYT Fen Bilimleri Deneme Önerileri listemizde yer almaktadır.

Siz de çözdüğünüz denemeleri önermek istiyorsanız aşağıda yorumlar kısmından belirtebilirsiniz.

Content Protection by DMCA.com
Etiketler

6 Yorum

  1. üçdörtbeş fen bilimleri denemesini düşünen varsa mutlaka alsın ben aldım çok beğendim.

  2. tonguç denemesinde zorlayacak çok fazla soru yok ilk defa deneme cözmeye başlayanlar alabilir

  3. hız ve renk tasarımı cok iyi kolaydan zora dogru gidiyor denemeleri almak isteyen varsa tavsiye ederim yani

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı