Kaynak Tavsiyeleri

2022 AYT Eşit Ağırlık Deneme Önerileri

2022 AYT Eşit Ağırlık Deneme Önerileri için en doğru yerdesiniz. En iyi AYT Eşit Ağırlık Deneme Önerileri ile size sınav kazandıracak bir liste oluşturduk. 2022 YKS sınavı için güncel olarak hazırladığımız bu denemeleri çözerek ilerlemenizi görebilirsiniz.

Eşit ağırlık alanındaki derslerde sayısal olan tek ders matematik dersidir. Diğer dersler edebiyat, tarih, coğrafya, felsefe ve din yani sözel derslerdir. Eşit ağırlık öğrencilerin hemen hemen tamamı sözel dersleri başarılı bir şekilde yapmaktadır. Eşit ağırlık puan türünde rakiplerine fark atmak isteyen öğrenciler, rakiplerinin önüne geçmek isteyen öğrenciler matematik dersine önem vermelidirler.

Sözel derslere çalışırken planlı, düzenli ve dersleri severek çalışırsanız başarısız olmama gibi imkân yoktur. Sözel dersler basit ve öğrenilebilir derslerdir. Ancak basite alırsanız, konulara çalışırken “burasını biliyorum zaten” diyip geçerseniz soru çözerken zorlanacağınızı göreceksiniz. Basit dersler olsa da basit değilmiş gibi sözel derslere yaklaşmanız gerekmektedir.

Sözel derslerde her şeyi ezberleyeceğim diye bir yanılgıya düşmeyin. Her şeyi ezberlemeniz imkansızdır. Önemli bulduğunuz yerleri not alarak, altını çizerek çalışın. Tekrar yaptıkça not aldığınız, altını çizdiğiniz bu yerleri daha dikkatli şekilde okuyun ve soruları daha kolay çözdüğünüzü zamanla göreceksiniz.

Deneme çözdükten sonra mutlaka ve mutlaka çözemediğiniz, boş bıraktığınız, yanlış yaptığınız soruları çözebilen birine, arkadaşınıza ya da öğretmeninize çözdürün ve çözümünü öğrenin. Netleriniz çözemediğiniz soruları çözerek artacaktır. Yanlış yaptığınız ya da çözemediğiniz konuları belirleyerek o konulara tekrar çalışın.

Aşağıdaki butona tıklayarak genel AYT deneme önerileri ve branş deneme önerileri yazılarına ulaşabilirsiniz.

2022 AYT Deneme Önerileri

2022 AYT Eşit Ağırlık Deneme Önerileri

AYT Eşit Ağırlık Deneme Önerileri listesinde yer alan denemeleri aşağıda bulabilirsiniz.

Fragman Yayınları AYT Eşit Ağırlık Atak Denemeleri

Fragman Yayınları AYT Eşit Ağırlık Atak Denemeleri

Fragman yayınları tarafından hazırlanan bu deneme kitabında 3 adet Eşit Ağırlık alan denemesi bulunmaktadır. Bu denemeler, ÖSYM tarzında ve son AYT sınavına benzer şekilde hazırlanmıştır.


3D Yayınları AYT Eşit Ağırlık Denemeleri

3D Yayınları AYT Eşit Ağırlık Denemeleri

3D yayınlarının bu kitabında 5 adet AYT Eşit Ağırlık alan denemesi yer almaktadır. Denemeler ÖSYM zorluğunda, kolay – orta – zor seviye sorular karışık olacak şekilde hazırlanmıştır. ÖSYM’nin sorduğu yeni nesil sorular ve sınava benzer tasarımda kitapçıklardan oluşmaktadır. Denemelerin tamamı video çözümlüdür. 3D Video Çözüm uygulamasını indirerek denemelerde çözemediğiniz soruların çözümlerini izleyebilirsiniz.


Kafadengi Yayınları AYT Eşit Ağırlık Sözel Denemeleri

Kafadengi Yayınları AYT Eşit Ağırlık Sözel Denemeleri

Kafadengi yayınları tarafından hazırlanan bu kitapta 5 adet AYT Eşit Ağırlık alan denemesi bulunmaktadır. Denemelerin için Matematik, Edebiyat – Sosyal Bilimler 1 ve Sosyal Bilimler 2 testi bulunmaktadır yani bu denemeleri hem eşit ağırlık öğrencileri hem de sözel öğrencileri çözebilirler. Denemelerin tamamı video çözümlüdür. AYT Eşit Ağırlık Deneme Önerileri listemizde yer almaktadır.


Karekök Yayınları AYT Eşit Ağırlık Denemeleri

Karekök Yayınları AYT Eşit Ağırlık Denemeleri

Karekök yayınları tarafından piyasaya sürülen bu deneme kitabında 12 adet AYT Eşit Ağırlık alan denemesi bulunmaktadır. Denemelerin tamamı video çözümlüdür. Denemelerin yanına ek olarak optik form da eklenmiş. Böylece gerçek sınavdaymışsınız gibi deneme çözebileceksiniz.


Puan Yayınları AYT Eşit Ağırlık Denemeleri

Puan Yayınları AYT Eşit Ağırlık Denemeleri

Puan yayınları tarafından piyasaya sürülen bu deneme kitabında 7 adet AYT Eşit Ağırlık denemesi bulunmaktadır. Denemeler yeni nesil sorulardan oluşmaktadır. Kazanımlara uygun şekilde hazırlanmıştır. Denemelerin tamamı video çözümlüdür.


Hocalara Geldik AYT Eşit Ağırlık Konsantrasyon Denemeleri

Hocalara Geldik AYT Eşit Ağırlık Konsantrasyon Denemeleri

YouTube üzerinde konu anlatım ders videolarından da tanıdığımız Hocalara Geldik ekibi tarafından hazırlanan bu deneme kitabında 5 adet AYT Eşit Ağırlık denemesi bulunmaktadır. ÖSYM tarzında hazırlanan sorulardan oluşan denemelerin tamamı video çözümlüdür. Zorluk seviyesi ÖSYM sınavları ile aynı şekilde denemelerde her zorluk seviyesinden soru bulunmaktadır.


Endemik Yayınları AYT Eşit Ağırlık Denemeleri

Endemik Yayınları AYT Eşit Ağırlık Denemeleri

Endemik yayınlarının hazırlamış olduğu bu kitapta 8 adet AYT Eşit Ağırlık denemesi bulunmaktadır. Denemeler ÖSYM tarzı ve yeni nesil sorulardan oluşmaktadır. Denemelerin tamamı video çözümlüdür. AYT Eşit Ağırlık Deneme Önerileri listemizde yer almaktadır.

Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı