Kaynak Tavsiyeleri

2022 AYT Edebiyat Kitap Önerileri

2022 AYT Edebiyat Kitap Önerileri listesini sizler için hazırladık! Sizler için en iyi AYT Edebiyat kaynak önerileri yapmaya çalıştık.

2022 YKS sınavına hazırlanan öğrencilerin en çok sorduğu 2022 AYT Edebiyat kitap önerileri nelerdir? AYT Edebiyat için okunması gereken kitaplar nelerdir? AYT Edebiyat kaynak önerisi yapar mısınız? gibi soruların cevabını vermeye çalıştık.

2022 AYT Edebiyat Kitap Önerileri yazımızda bulunan bütün kitaplar hakkında ufak bilgiler vermeye çalıştık ki böylelikle kitap seçimi yaparken kendinize uygun kitaplar tercih edebilirsiniz. Aşağıda hem konu anlatımlı hem de soru bankası 2022 AYT Edebiyat Kitap Önerileri listemizi bulabilirsiniz.

Kitap önerileri listemizi oluştururken piyasada en çok tercih edilen, öğrencilerin görüşleri, öğretmenlerin önerileri, kitabın içeriği gibi faktörler göz önünde bulundurarak oluşturduk.

2022 AYT Edebiyat Kitap Önerileri

2022 AYT Edebiyat Kitap Önerileri listemizi oluştururken hem konu anlatımlı hem de soru bankası kitaplardan hazırlamaya çalıştık. Kitaplar hakkında kısa bilgilendirmeler yaparak doğru karar vermenize sağlamaya çalıştık. Kitapların zorluk seviyesini de bu açıklamalarda bulabilirsiniz. Sınava hazırlanırken kendi seviyenizde bir kitap almanız oldukça önemli bir durumdur. Kendi seviyenizin çok altında ya da çok üstünde kitaplar çözmek size faydadan çok zarar vermektedir.

Önerilen Yazı: Kitap Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Önerilen Yazı: 2022 AYT Edebiyat Konuları ve Soru Dağılımları

2022 YKS (TYT-AYT) Konuları ve Soru Dağılımları 2022 TYT Kitap Önerileri için tıklayınız 2022 AYT Kitap Önerileri için tıklayınız 2022 TYT Deneme Önerileri için tıklayınız 2022 AYT Deneme Önerileri için tıklayınız

2022 AYT Edebiyat Soru Bankası Önerileri

Yazımızın bu bölümde AYT Edebiyat Soru Bankası Önerileri yer almaktadır. Konu anlatımlı kitap önerilerini yazının devamında bulabilirsiniz.

Limit Yayınları AYT Edebiyat Soru Bankası

Limit Yayınları AYT Edebiyat Soru Bankası

Limit yayınları sözel dersler konusunda oldukça başarılı bir yayınevidir. ÖSYM tarzında sorularıyla bilinmektedir. Soru bankalarındaki soruların çoğunun benzerleri ÖSYM sınavlarında da çıkmaktadır. Aynı şekilde AYT Edebiyat soru bankası kitabında da isabet soruları bulunmaktadır. AYT Edebiyat kitap önerisi arayanlar için tavsiye ettiğimiz bir kitaptır. Kitabın tamamı video çözümlüdür.


Benim Hocam Yayınları AYT Edebiyat Soru Bankası

Benim Hocam Yayınları AYT Edebiyat Soru Bankası

YouTube üzerinden konu anlatımlı videolarıyla bilinen Benim Hocam kanalında Türkçe ve Edebiyat dersleri için videolar yapan Kadir Gümüş tarafından yazılmıştır. YouTube’daki ders anlatım videolarıyla uyumlu ve güncel müfredata uygun olacak şekilde hazırlanmıştır. Kitabın tamamı video çözümlüdür.


Yayın Denizi Yayınları AYT Edebiyat Soru Bankası

Yayın Denizi Yayınları AYT Edebiyat Soru Bankası

Yayın Denizi yayınları tarafından hazırlanan AYT Edebiyat soru bankası kitabı yeni müfredata tam uyumlu şekilde hazırlanmıştır. AYT Edebiyat testinde son yıllarda sorulan yeni nesil olarak bildiğimiz sorulardan oluşmaktadır. Öğrenciler ve öğretmenler tarafından beğenilen kitaplardan bir tanesidir. Kitabın tamamı video çözümlüdür.


Üç Dört Beş Yayınları AYT Edebiyat Soru Bankası

Üç Dört Beş Yayınları AYT Edebiyat Soru Bankası

Üç Dört Beş yayınları sınav sisteminin değişmesiyle kitaplarını yeni nesil sorularla donatan yayınların önlerinde gelmektedir. Aynı şekilde AYT Edebiyat dersinde de aynı başarısını göstermektedir. Kazanım odaklı soruları ile önce size bilgilerinizi pekiştirmenizi sağlar ve daha sonra ÖSYM tarzı sorularıyla sizi sınava hazırlamayı amaçlar. Kitaptaki soruların tamamı video çözümlüdür.


3D Yayınları AYT Edebiyat Soru Bankası

3D Yayınları AYT Edebiyat Soru Bankası

3D yayınları da başarılı kitaplarıyla öğretmenlerin ve öğrencilerin tercih ettiği yayınlardan biridir. Aynı şekilde AYT Edebiyat soru bankası kitabı da ÖSYM formatına yüzde yüz uyumlu şekilde hazırlanmıştır. Kitabın tamamı video çözümlüdür.


2022 AYT Edebiyat Konu Anlatımlı Önerileri

AYT Edebiyat kitap önerileri yazımızın bu bölümünde ise Konu Anlatımlı Önerileri bulunmaktadır.

Limit Yayınları AYT Edebiyat El KitabıLimit Yayınları AYT Edebiyat El Kitabı

Limit yayınları tarafından hazırlanan bu kitap, roman boyutlarında küçük bir kitaptır. Bu kitabı alarak otobüste, serviste, yatmadan önce, teneffüs aralarında ve aklınıza gelebilecek her yerde roman okurmuş gibi okuyarak Edebiyat çalışabilirsiniz. Boyutlarının küçük olması taşınabilirlik açısından avantajlıdır. Öğrenciler ve öğretmenler tarafından tavsiye edilen bir konu anlatımlı AYT Edebiyat kitabıdır.


Benim Hocam Yayınları AYT Edebiyat Video Ders Notları

Benim Hocam Yayınları AYT Edebiyat Video Ders Notları

Benim Hocam YouTube kanalında Kadir Gümüş’ün anlattığı AYT Edebiyat ders anlatımları ile paralel olarak ilerlemektedir. Videolu ders anlatımlarındaki tüm bilgiler ve ekstra bilgiler bu kitabın içinde yer almaktadır. Ders videolarını izleyip bu kitaptan notları takip edebilirsiniz. Yaklaşık olarak A4 boyutunda bir kitaptır.


KR Akademi AYT Edebiyat Poster Notlar

KR Akademi AYT Edebiyat Poster Notlar

KR Akademi tarafından hazırlanan bu notlar resimli şekilde hazırlanmıştır. Şemalı zihin haritaları ve hafıza teknikleriyle size AYT Edebiyat konularını öğretmeyi amaçlar. Poster şeklindedir. 24 cm x 36 cm boyutlarında spiralli şekilde hazırlanmıştır.


2022 AYT Edebiyat Kitap Önerileri hakkında aklınızda takılı kalan herhangi bir soru varsa aşağıda yorumlar kısmında sormayı unutmayın.

Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı