Kaynak Tavsiyeleri

2022 AYT Biyoloji Kitap Önerileri

2022 AYT Biyoloji Kitap Önerileri listemizi sizler için oluşturduk. Sizler için en iyi 2022 AYT Biyoloji Kaynak Önerileri yapmaya çalıştık!

2022 YKS sınavına hazırlanan öğrencilerin imdadına yetiştik. 2022 AYT Biyoloji soru bankası önerileri yazımızı sizler için hazırladık.

2022 AYT Biyoloji Kitap Önerileri yazımızda bulunan tüm kitaplar için özet açıklamalar yaptık. Bu açıklamaları okuyarak kitabın zorluk seviyesini, içerdiği soruları, nasıl çözülmesi gerektiğini öğrenebilirsiniz. Kitap seçimi yaparken kendi seviyenizde bir kitap seçmeniz sizin için en doğru karar olacaktır.

Kitap önerileri yaparken piyasada en çok tercih edilen, öğrencilerin çözerken en çok sevdiği, öğretmenlerin en çok tavsiye ettiği, kitabın içeriği, kendini yeni sınav sistemine ne kadar güncellediği gibi faktörler göz önünde bulundurarak hazırlanmıştır.

2022 AYT Biyoloji Kitap Önerileri

2022 AYT Biyoloji Kitap Önerileri yazımızda hem konu anlatımlı hem de soru bankası kitapları bulabilirsiniz. Kitaplar hakkında yaptığımız özet bilgilerle seçim yaparken doğru karar vermenizi sağlamaya çalıştık.

Önerilen Yazı: Kitap Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Önerilen Yazı: 2022 AYT Biyoloji Konuları ve Soru Dağılımları

2022 YKS (TYT-AYT) Konuları ve Soru Dağılımları 2022 TYT Kitap Önerileri için tıklayınız 2022 AYT Kitap Önerileri için tıklayınız 2022 TYT Deneme Önerileri için tıklayınız 2022 AYT Deneme Önerileri için tıklayınız

2022 AYT Biyoloji Soru Bankası Önerileri

Bu bölümde 2022 AYT Biyoloji Soru Bankası Önerileri bulabilirsiniz. Konu anlatımlı kitap önerileri için yazının devamını okuyun.

3D Yayınları AYT Biyoloji Soru Bankası

3D Yayınları AYT Biyoloji Soru Bankası

Orta seviye ve orta seviyenin biraz daha üstü seviye bir kitaptır. ÖSYM’nin YKS ile başlattığı yeni nesil sorulardan oluşmaktadır. Bol miktarda yorum ağırlıklı sorular görebilirsiniz. AYT oturumuna hazırlanırken yorum ağırlıklı çözmeniz sınavdaki sorularla karşılaştığınızda şaşırmanızı sağlar. Çünkü yeni nesil olarak adlandırdığımız sorular işlemden çok yorum ağırlık olarak sorulmaktadır. Bu kitapta da bu tarz sorular çok sayıda bulunmaktadır.


FUNDAmentals AYT Biyoloji Konu Anlatımlı Soru Bankası

FUNDAmentals AYT Biyoloji Konu Anlatımlı Soru Bankası

YouTube üzerinde konu anlatımları da yapan Funda Hoca tarafından yazılmıştır. Konu anlatım videolarıyla birlikte ilerleyen bir kitaptır. Kitapta sol sayfada konu anlatımı yapılırken sağ sayfada ise o konu anlatımını destekleyen sorular bulunmaktadır. Konu anlatım videolarına ulaşmak için sayfadaki üst köşesindeki karekodu okutmalısınız. Aynı zamanda video çözümlere ulaşmak için de her sayfada karekod bulunuyor.


Biyotik Yayınları AYT Biyoloji Soru Bankası

Biyotik yayınları ayt biyoloji soru bankası

Biyotik yayınları tarafından hazırlanan bu kitap deneme mantığında sorulardan oluşuyor. Her konu testindeki soruları sanki deneme çözüyormuş hissiyle çözebilirsiniz. Kitap orta seviye bir kitaptır. Bol miktarda yeni nesil ve yorum ağırlıklı sorular bulunmaktadır. Soruların ezbere değil düşünmeye, yoruma açık olması YKS sınavı için oldukça bir önemli faktördür. Çözen öğrenciler tarafından da tavsiye edilen bir kitaptır. AYT Biyoloji Kitap önerileri yazımızda bulunmaktadır.


Aydın Yayınları AYT Biyoloji Soru Bankası

Aydın Yayınları AYT Biyoloji Soru Bankası

Kitap AYT için hazırlanmış olsa da çıkma ihtimali olduğu düşünülerek TYT Biyoloji konularından sorular da bulunmaktadır. AYT Biyoloji için önemli bir kaynaktır. Bu kaynağı çözerek Biyoloji bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz. Hedefi yüksek olanlar için önerebileceğimiz bir kitaptır. Kitap içinde sizi zorlayacak seviyede sorular yer almaktadır. Aynı zamanda soruların tamamı video çözümlüdür.


2022 AYT Biyoloji Konu Anlatımlı Önerileri

Bu bölümde ise AYT Biyoloji konu anlatımlı kitap önerileri bulabilirsiniz.


Karekök Yayınları AYT Sıfır Biyoloji

Karekök Yayınları AYT Sıfır Biyoloji

Tamamen temel seviye bir kitaptır. AYT Biyoloji temeline hiç güvenmeyen adaylar için hazırlanmıştır. Biyoloji için hem konu anlatımı hem de sorular bulunduran bir kitaptır. Temel seviye bir kitaptır ancak AYT dersleri genel olarak zor olduğu için yine de sizi zorlayan sorular olabilir. Ama asla yapılamayacak türden sorular yoktur. Tamamen temelini kuvvetlendirmek isteyen öğrencilerin için hazırlanmıştır.


Benim Hocam Yayınları AYT Biyoloji Video Ders Notları

Benim Hocam Yayınları AYT Biyoloji Video Ders Notları

Bu kitap, Benim Hocam YouTube kanalı üzerinden yapılan AYT Biyoloji konu anlatım videolarında anlatılanların kitaba dökülmüş halidir. Konu anlatım videolarına çalışırken not alarak zaman kaybetmek istemeyenler, ince detayları kaçırmak istemeyenlerin tercih edebileceği bir kitaptır. AYT Biyoloji kitap önerileri listemizde yer almaktadır.


2022 AYT Biyoloji Kitap Önerileri hakkında aklınızda takılı kalan herhangi bir soru varsa aşağıda yorumlar kısmında sormayı unutmayın.

Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı