Kaynak Tavsiyeleri

2022 AYT Biyoloji Deneme Önerileri

Sizler için 2022 AYT Biyoloji Deneme Önerileri listesi oluşturduk. 2022 YKS sınavı için güncel olarak hazırladığımız bu denemeleri çözerek ilerlemenizi görebilirsiniz.

Deneme çözdükten sonra mutlaka ve mutlaka çözemediğiniz, boş bıraktığınız, yanlış yaptığınız soruları çözebilen birine, arkadaşınıza ya da öğretmeninize çözdürün ve çözümünü öğrenin. Netleriniz çözemediğiniz soruları çözerek artacaktır. Yanlış yaptığınız ya da çözemediğiniz konuları belirleyerek o konulara tekrar çalışın.

Aşağıdaki butona tıklayarak genel AYT deneme önerileri ve branş deneme önerileri yazılarına ulaşabilirsiniz.

2022 AYT Deneme Önerileri

2022 AYT Biyoloji Deneme Önerileri

AYT Biyoloji Deneme Önerileri listesinde yer alan denemeleri aşağıda bulabilirsiniz.

Aydın Yayınları AYT Biyoloji Denemeleri

Aydın Yayınları AYT Biyoloji Denemeleri

Aydın yayınları tarafından hazırlanan bu deneme kitabında 30 adet AYT biyoloji denemesi bulunmaktadır. ÖSYM tarzında, MEB kazanımlarına uyumlu, yeni nesil sorulardan oluşmaktadır. Denemelerde orta ve zor seviyededir. İçinde herkesin çözebileceği seviyede sorular da bulunmaktadır. ÖSYM ile aynı zorluk seviyesinde denebilir. Denemelerin tamamı video çözümlüdür.


Bilgi Sarmal Yayınları AYT Biyoloji Branş Denemeleri

Bilgi Sarmal Yayınları AYT Biyoloji Branş Denemeleri

Bilgi Sarmal yayınları tarafından hazırlanan bu deneme kitabında 25 adet AYT Biyoloji denemesi bulunmaktadır. Denemelerdeki sorular MEB kazanımlarına uyumlu ve ÖSYM’nin yeni nesil sorularından oluşmaktadır. Denemelerin tamamı video çözümlüdür. Bilgi Sarmal Video Çözüm uygulamasından çözemediğiniz soruların video çözümlerine ulaşabilirsiniz.


Hız ve Renk Yayınları AYT Biyoloji Denemeleri

Hız ve Renk Yayınları AYT Biyoloji Denemeleri

Hız ve Renk yayınları tarafından piyasaya sürülen bu deneme kitabında 24 adet AYT Biyoloji denemesi bulunmaktadır. Denemelerdeki sorular MEB kazanımlarına uyumlu ve ÖSYM’nin yeni nesil sorularından oluşmaktadır. Kitabın içinde bulunan kazanım analiz tablosu ile başarınızı inceleyebilirsiniz. Denemelerin tamamı video çözümlüdür. Hız ve Renk Video Çözüm uygulamasından çözemediğiniz soruların video çözümlerine ulaşabilirsiniz. Bu deneme kitabı, AYT Biyoloji Deneme Önerileri listemizde yer almaktadır.


Biyotik Yayınları AYT Biyoloji Denemeleri

Biyotik Yayınları AYT Biyoloji Denemeleri

Biyotik yayınları tarafından piyasaya sürülen bu deneme kitabının içinde 30 adet AYT Biyoloji denemesi bulunmaktadır. Denemeler kolay, orta ve zor seviye sorulardan oluşmaktadır. Son yapılan AYT sınavına uygun şekilde hazırlanmıştır. Denemelerin tamamı video çözümlüdür.


Karekök Yayınları AYT Biyoloji Denemeleri

Karekök Yayınları AYT Biyoloji Denemeleri

Karekök yayınlarının hazırladığı AYT Biyoloji denemeleri kitabında 30 adet Biyoloji denemesi bulunmaktadır. Denemelerin tamamı video çözümlüdür. Karekök Video Çözüm uygulamasını indirerek çözemediğiniz soruların video çözümlerine ulaşabilirsiniz. Karekök yayınları zorluğuyla bilinir. AYT Biyoloji denemelerinde ise herkesin çözebileceği sorular bulunduğu gibi sizi gerçekten zorlayacak sorularda yer almaktadır.


Okyanus Yayınları AYT Biyoloji Denemeleri

Okyanus Yayınları AYT Biyoloji Denemeleri

Okyanus yayınlarının hazırladığı bu deneme kitabında 30 adet AYT Biyoloji denemesi bulunmaktadır. Denemelerdeki sorular ÖSYM’nin son yıllarda sorduğu yeni nesil sorularıyla aynı şekildedir. Zorluk seviyesi de sınav ile aynıdır. Denemelerin tümü özel taktikli video çözümlüdür. Bu video çözümlere Okyanus Video Çözüm uygulamasından ulaşabilirsiniz.


Endemik Yayınları AYT Biyoloji Denemeleri

Endemik Yayınları AYT Biyoloji Denemeleri

Endemik yayınları tarafından piyasaya sürülen AYT Biyoloji denemeleri kitabından 30 adet Biyoloji denemesi yer almaktadır. ÖSYM tarzı yeni nesil sorular ve normal seviye zorluktadır. Denemelerin tamamı video çözümlüdür. Video çözümler için Endemik Video Çözüm uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Bu deneme kitabı, AYT Biyoloji Deneme Önerileri listemizde yer almaktadır.


PRF Paraf Yayınları AYT Biyoloji Denemeleri

PRF Paraf Yayınları AYT Biyoloji Denemeleri

PRF Paraf yayınları tarafından hazırlanan bu deneme kitabında 30 adet AYT Biyoloji denemesi bulunmaktadır. Denemelerdeki sorular MEB kazanımlarına uyumlu ve ÖSYM’nin yeni nesil sorularından oluşmaktadır. Denemelerin tamamı video çözümlüdür. Paraf Video Çözüm uygulamasından çözemediğiniz soruların video çözümlerine ulaşabilirsiniz.


Palme Yayınları AYT Biyoloji Denemeleri

Palme Yayınları AYT Biyoloji Denemeleri

Palme yayınları tarafından piyasaya sürülen bu deneme kitabında 30 adet AYT Biyoloji denemesi bulunmaktadır. Denemelerdeki sorular ÖSYM’nin son yıllarda sorduğu yeni tarz sorulara göre hazırlanmıştır. Denemelerin tamamı video çözümlüdür. Palme Video Çözüm uygulamasını indirerek çözemediğiniz soruların video çözümlerini ulaşabilirsiniz. Bu deneme kitabı, AYT Biyoloji Deneme Önerileri listemizde yer almaktadır.

Siz de çözdüğünüz ve beğendiğiniz denemeleri aşağıda bulunan yorumlar kısmından önerebilirsiniz.

Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı